TAYANNA вперше виступить на арені НСК "Олімпійський"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
TAYANNA вперше виступить на арені НСК "Олімпійський"

instagram.com/tayanna_reshetnyak

Співачка виконає Гімн України.

Популярна українська співачка TAYANNA, яка днями прокоментувала тотальний контроль Алана Бадоєва, вперше виступить на НСК "Олімпійський".

18 травня на найбільшій арені країни відбудеться масштабна інтелектуальна гра формату "Що? Де? Коли?" The Game II, яку урочисто відкриє виконавиця, виконавши гімн України, а також композиції з майбутнього альбому "Фантастична жінка".

Прес-служба TAYANNA

Українці спробують встановити світовий рекорд, який занесуть до Книги Рекордів Гіннеса в категорії "Наймасовіша інтелектуальна гра", перевищивши рекорд холдерів індусів, які на даний момент складають 4900 осіб. Організатори планують зібрати більше 8000 гравців.

"Для мене - честь приєднатися до такого великого заходу, тим більш, що у цієї гри на меті зібрати кошти на благодійну допомогу, а втілити будь-яку ідею можна тільки об'єднавшись разом", - прокоментувала свою участь у заході співачка.

Також зазаначається, що весь прибуток від події піде на доброчинні проекти на Українській Біржі Благодійності. Співвідношення буде визначене учасниками гри.

Нагадаємо, нещодавно TAYANNA повідомила, як батьки ставляться до її відвертих виступів.

Наступна публікація