Тендітна Мілла Йовович поприсідала з величезною штангою на плечах

Тендітна Мілла Йовович поприсідала з величезною штангою на плечах

Associated Press

Акторка, показала як готувалася до ролі у стрічці "Мисливець на монстрів".

Відома американська акторка Мілла Йовович приголомшила фанів відео зі свого тренування.

Так, 44-річна зірка у своєму Instagram опублікувала ролик, знятий перед зніманнями стрічки "Мисливець на монстрів", режисером якої став чоловік зірки Пол Вільям Скотт Андерсон.

У відео Мілла показала, як займалася у спортзалі зі своїм тренером. Зірка приголомшила вправами, які вона виконувала — присіданнями з величезною штангою на плечах. У дописі до відео Мілла розповіла, що перед початком знімань у стрічці, вона щоранку так тренувалася і перебувала у своїй найкращій формі.

Ось невеликий відеоролик про те, як я тренувалася в Південній Африці для фільму. Ми вставали щоранку о 4 годині, тренувалися протягом години, а потім я сідала в крісло для макіяжу. Слава богу, мій персонаж вже виглядав так, як ніби вона пройшла через війну, тому що на той час, коли ми починали, я завжди була вже спітнілою! Під час цієї постановки я прийшла в найкращу форму в своєму житті. На той момент у мене вже було двоє дітей, але я перетворила себе в боса. Я була здоровою, стрункою, сильною, дотримувалася дієти. Моя дисципліна була неймовірною, і це дало мені впевненість і перевагу, щоб відчути, що я можу захопити світ! Я багато працювала, і це змусило мене відчути, що на той момент ніхто не був більш кваліфікований, ніж я, щоб знятися в такому фільмі. Я заробила це. І це поклало початок новому набору звичок і нового способу мислення, які змусили мене зрозуміти, що не можна набути впевненості, не доклавши зусиль. Тепер, після дитини №3, мені потрібно знову повернутися в цей простір мислення. Мені потрібно повернутися в програму! Більше жодних виправдань. Тепер я йду їсти чіпси і подумати про це 

зазначила зірка

Зауважимо, що стрічка "Мисливець на монстрів" стане екранізацією культової гри з візуальними ефектами нового покоління!

За сюжетом фільму група відважних бійців потрапляє у паралельний світ, населений фантастичними істотами. Загін опиняється у пастці. Врятувати їх зможе тільки загадковий Мисливець, котрий, як ніхто, вміє знищувати монстрів.

Прем'єру стрічки в Україні заплановано на 3 грудня.