Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тріо великого успіху: Mакс Барських, Алан Бадоєв, Fresh Shot

27 жовтня 2017 року у Києві пройде єдиний, унікальний за масштабами та організацією концерт Макса Барських.

Режисером шоу та автором креативної концепціїстав Алан Бадоєв. Компанія "Баядера Груп" виступила партнером – спонсором події зі своїм новим брендом  Fresh Shot (Mix your Life). Менеджмент колаборації забезпечує агенція  Secret Service EA.

Як відбулось злиття трьох №1 на ринку в одному амбітному проекті?

Макс Барських унікальний артист – виконавець, який тримає в напруженні музичний ринок не тільки України, а й Європи та країн СНД – це безумовний №1. Напрочуд  амбітний і шалено талановитий співак, кожен реліз якого сприймається як подія з ефектом WOW. Успіх композиції "Туманы" припав на день народження нового продукту компанії "Баядера Груп" Fresh Shot, цільова аудиторія котрого, імідж та айдентика дуже схожі з енергетикою творчості Макса і його візуальними образами в кліпах.

Власне кліпами займається ще один №1 індустрії – Алан Бадоєв. Масштаби його творчості – це гарантія "дуже творчих переговорів" і заздалегідь успішного результату співпраці.

Однозначно, "Баядера Груп", як компанія №1 на ринку, готова бути партнером тільки кращих представників індустрії: або все, або нічого.

Агенція Secret Service EA запропонувала концепцію покрокової і тривалої інтеграції бренду в період промо головної події – концерту Макса. Саме тому співпраця почалася з інтеграції Fresh Shot в анонси нового треку та кліпу, кожен тизер в виконанні Алана Бадоєва – це приклад сучасного мистецтва та маркетингу.

Після тизерів підуть історії зі зйомок, backstage, прояв продукту в новому кліпі Макса Барських і безпосередня участь в презентації кліпа і в самому концерті. Сума, яка витрачена на підготовку концерту і бюджет участі бренду розголошуватись не будуть, стежте за новинами. Те, що ви побачите – це нове слово і позиціювання бренду для ЦА. Що в черговий раз підтверджує лідерство "Баядера Груп" на ринку. Складно бути кращим без креативного підходу, інновацій і співпраці з кращими.

Креативна команда:

Режисер проекта - Алан Бадоєв
Артист - Макс Барських
Менеджмент - Secret Service
EA: Михайло Ясинський, Олексій Шульгін

Баядера Груп - Наталія Гілевич

https://www.facebook.com/MaxBarskihOfficialPage/videos/10155975876494587/

Залиште свій коментар

Вибір редакції