Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влад Яма розповів, як з дружиною в стриптиз-клубі танцював

Танцюрист спробував себе як актор у ролі стриптизера.

Популярний хореограф Влад Яма, який нещодавно розповів, чому не показує обличчя сина, нещодавно спробував себе як актор  у виставі Ladies Night, йдеться у "Світському житті".

Танцівник, який у виставі зіграв стриптизера, розповів, яку форму треба було прийняти перед виступом.

Влад Яма_2
Світське життя

"Форма мала бути така, щоб я подивився в дзеркало і сказав, так, це можна показувати двом тисячам жінок в залі", - заявив Яма.

Цікаво, що своїм стриптизом у виставі танцівник здивував і власну дружину Ліліану, оскільки вона вперше побачила його в такій ролі.

"Нарешті я побачила, як танцює стриптиз мій чоловік. Вдома ніколи не було. І мені сподобалось. Я розумію, що він може. Я даю добро", - зазначила Ліліана.

ВідеоВлад Яма здивував дружину еротичними танцями зі сцени

Влад Яма станцював стриптиз прямо зі сцени у пікантній комедії "Lady`s night" для своєї дружини. Дружина танцюриста, Ліліана Яма, розповіла, як почувала себе під час виступу Влада. "Нарешті я побачила, як мій чоловік танцює стриптиз", – ділиться враженнями жінка. Чи доводилося подружжю разом бути в стриптиз-клубі – дивіться в сюжеті.

Влад Яма здивував дружину еротичними танцями зі сцени

Також подружжя пригадало, як колись відвідували стриптиз-клуб.

"Ну, я памятаю, було разочок у Запоріжжі у клубі. Ми спочатку були в нічному клубі, трошки випили і пішли у стриптиз. Цікаво, що ми також танцювали, не роздягалися звісно, але танцювали, причому на сцені", - зізналася пара.

Також подружжя прокоментувало свій відпочинок у США, де вони перебували більше місяця і їздили разом із сином Леоном.

"Це було неймовірно. Все сподобалось, океан, погода, їжа, друзі, дитячі розваги особливо. Хочеться ще", - зауважив Влад.

Нагадаємо, раніше Влад Яма показав, як виглядав у дитинстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції