Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єдину доньку легендарної Людмили Гурченко поховають поряд з матір’ю

Марія Корольова пішла з життя у віці 58 років.

Єдину доньку культової радянської акторки Людмили Гурченко Марію Корольову поховають поряд з матір’ю на Новодівичому кладовищі у Москві.

І це попри те, що за життя донька і мати так і не знайшли спільної мови і не помирилися.

Нагадаємо, що єдина донька легендарної Людмили Гурченко Марія Корольова пішла з життя у віці 58 років. Жінку знайшли в під'їзді її будинку, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами адвоката Корольової Шота Горгадзе, останні декілька днів Марія скаржилася на високу температуру і застуду. А коли вранці збиралася в поліклініку на прийом до терапевта -  знепритомніла. Знайшла Марію її донька. Медики, які приїхали на місце події, констатували смерть. Точна причина - невідома. Подейкують, що у Корольової стався інсульт.

Зауважимо, що за життя стосунки Марії зі знаменитою матір’ю були доволі напруженими. У Людмили Гурченко була блискуча акторська кар’єра, шість офіційних шлюбів та єдина дитина - Марія. Але через  зайнятість мами-зірки дівчинка її рідко бачила, і більшість часу  жила з бабусею.

Людмили Гурченко
Людмила Гурченко

Марія Корольова працювала медсестрою в онкологічній клініці. Ще за життя її мами - намагалася відсудити квартиру, яку Гурченко заповіла не їй, а онуці. Конфлікт вирішився спокійно: сторони поділили  авто Гурченко та дві її оселі порівну.

У покійної лишилася донька Олена, онука Тася  та дві правнучки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції