Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єгор Гордєєв знову став ведучим новин

У такому образі Єгор з'явиться у другому сезоні серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту".

Єгор Гордєєв, який в серпні приєднався до команди "Сніданку з 1+1", знову став ведучим новин.

У такому образі він з'явиться у другому сезоні серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту". Прем'єра проекту відбудеться вже 23 жовтня на каналі "1+1".

Для Єгора це дебют як актора. І хоч вести новинні випуски йому не звикати, розповідати вигадані новини було непросто.

"Кіношна студія новин виглядала дуже правдоподібно, і навіть червоні тони в її інтер'єрі нагадували мені про часи роботи в ТСН. Але все-таки в кіно все інакше. Тут є певний момент містифікації, до якого актори звикли, а ведучі – менше, - ділиться враженнями Єгор Гордєєв. - Це був цікавий досвід. Напевно, кіношники дуже терплячі люди. Адже 5-10 секунд, які глядач бачить в кадрі, величезна команда може знімати годинами".

Єгор Гордєєв_1
прес-служба каналу "1+1"

До слова, непросто довелося і стилістам, які підбирали костюми для Єгора в серіалі. Адже у нього дуже високий зріст і великий розмір взуття.

Телеведучий зізнається, що з нетерпінням чекає прем'єри серіалу, який, на його думку, дає можливість з іронією подивитися на ситуацію в країні.

"Формат "Слуги народу" був проданий до Франції, США та Греції. Це говорить про те, що проблеми, про які в ньому йдеться, зрозумілі і близькі жителям багатьох країн. Отже, думаю, політичні перипетії в нашій країні не мають нас лякати. Варто спробувати ставитися до цього з гумором", - розповідає ведучий "Сніданку".

Єгор Гордєєв_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, у 24 серіях проекту "Слуга народу. Від любові до імпічменту" чесна команда Василя Голобородька, вчителя історії, який волею долі став президентом, продовжує боротьбу за успішну і процвітаючу Україну. Телеглядачі побачать кілька любовних ліній і ближче познайомляться з родиною президента – його батьками (Наталія Сумська і Віктор Сарайкін) і сестрою (Катерина Кістень). Будуть зміни і в команді Президента – у народного обранця з'явиться новий радник. Прем'єра другого сезону серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" відбудеться на "1+1" 23 жовтня о 21:00.

А "Сніданок з 1+1" з Єгором Гордєєвим дивіться по буднях з 6:30 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції