"Львівобленерго" таки не дали купити "Вінницяобленерго"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Львівобленерго" таки не дали купити "Вінницяобленерго"

"Львівобленерго" буде судити за недопущення до тендеру / loe.lviv.ua

Фонд держмайна правдами й неправдами не допускає "Львівобленерго" до купівлі "Вінницяобленерго".

Фонд держмайна не допустив ПАТ "Львівобленерго" на тендер з продажу 50% акцій енергокомпанії "Вінницяобленерго".

Комісія ФДМ за 15 хвилин до початку торгів заявила, що у кандидата на покупку не все гаразд із документами. При цьому документу був датований 10 лютого. Чому у Фонді надали свої зауваження лише зараз, а не 10 лютого, наразі невідомо.

За словами представника "Львівобленерго" Роман Сазонова, компанія має намір звернутися до суду з вимогою визнати результати сьогоднішнього конкурсу недійсними. При цьому він не виключив, що такий позов буде заявлено вже у першій половині дня.

В обґрунтуванні позову буде зазначено, що дії конкурсної комісії є неправомірними, оскільки сьогоднішній конкурс не є новим конкурсом, а є перенесеним конкурсом з 3 лютого, до участі у якому компанію було допущено без будь-яких зауважень з боку комісії.

Окрім того, у позові буде відзначено, що про рішення щодо недопуску до участі у торгах "Львівобленерго" було офіційно повідомлено лише за 15 хвилин до початку конкурсу, коли представникам компанії на руки під підпис було видано відповідний документ. Це, на думку Сазонова, значно звузило можливості компанії відстоювати свої інтереси в правовому полі згідно з чинним законодавством.

Наступна публікація