Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МТБ БАНК: 25 років любові

5 листопада 2018 року ПАТ "МТБ БАНК" відзначає ювілей - 25 років.

За чверть століття банк накопичив значний досвід в обслуговуванні фізичних і юридичних осіб, що дозволяє гарантувати високу якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Банк постійно розвивається, пропонуючи нові продукти та послуги. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, а п'ять десятків відділень розташовані в дванадцяти регіонах України. МТБ БАНК входить до тридцятки найнадійніших банків України, є однією з найбільш стійких і компетентних фінансових структур, має репутацію надійного фінансового партнера у ділових колах країни.

Найбільш об'єктивну оцінку фінансовій установі можуть дати лише її клієнти. Особливо ті, хто обслуговується в МТБ БАНКу багато років. Ми спитали у деяких з них лише одне: який він, МТБ БАНК?

Павло Овчинніков, власник і директор компанії KIDDISVIT:

- У 2008 році, у розпал кризи, отримати кредит було вкрай важко. І МТБ БАНК - один з небагатьох, який у критичній для нас ситуації надав нам послугу факторингу, завдяки чому ми вчасно оплатили товар і не підвели постачальників. З того часу ми успішно співпрацюємо з МТБ БАНКом, реалізували зарплатний проект, вигідно користуємося продуктовою лінійкою. Бажаємо банку продовжувати свій розвиток, слідувати сучасним тенденціям у банківській галузі та розширювати свою присутність в регіонах України.

Сергій Тарадай, Генеральний директор ТОВ "Грід Динамікс Україна":

 - Компанія Grid Dynamics працює з МТБ БАНКом з 2018 року.  За період роботи банк зарекомендував себе як надійний фінансовий партнер, який завжди враховує думку клієнта.  Індивідуальний підхід - це запорука успіху в будь-якому бізнесі, і МТБ БАНК в аспекті індивідуального розгляду потреб клієнтів вигідно відрізняється від багатьох конкурентів.  Це не просто обслуговуючий банк, це банк-партнер.  Хотів би побажати МТБ БАНКу подальшого розширення регіональної мережі, реалізації всіх проектів і запланованих нововведень.

Олена Попова, головний бухгалтер "ТавріяВ":

- Два десятиліття ми вже разом з МТБ БАНКом. Це дуже комфортний і зручний банк для клієнтів – співробітники завжди йдуть назустріч, усі фінансові питання вирішуються миттєво. А для таких великих рітейлерів, як ми – а у нас близько вісімдесяти торгових центрів – це найголовніше. МТБ БАНК – відповідальний партнер, з яким можна успішно будувати свій бізнес, будучи впевненим, що банк завжди піде на зустріч і задіє найефективніші способи вирішення фінансових завдань клієнта.

Оксана Васько, засновник та директор ТОВ "Укрпромінвест-Полтава":

- Наше підприємство обслуговується в Полтавському ЦВ ПАТ "МТБ БАНК" більше десяти років - з квітня 2007 року. За час нашої співпраці банк зарекомендував себе надійним партнером, готовим завжди піти на зустріч і запропонувати індивідуальні умови обслуговування і повний перелік банківських послуг. Окремо хотілося б відзначити професіоналізм і високу якість обслуговування, що притаманні колективу співробітників Полтавського Центрального відділення – вони завжди чітко взаємодіють з клієнтами і оперативно вирішують питання. Бажаю банку подальшого зростання, розширення спектра послуг, благополуччя, успіхів у цій непростій сфері економіки та сподіваюся на подальший взаємовигідний розвиток наших відносин.

Тетяна Ровинська, фінансовий директор ChipitaUkraine:

- Ми вірні МТБ БАНКу півтора десятка років. Варто сказати, що МТБ БАНК - банк особливий. Ми встановили не просто партнерські, а можна навіть сказати, "сімейні" відносини. Ми прекрасно один одного знаємо, банк - наш фінансовий повірений, а індивідуальний підхід до  вирішення операційних питань дає нам прекрасні можливості на ринку. МТБ БАНК - дуже затишний банк, він дарує відчуття безпеки.

Ганна Хмелько, фінансовий директор компанії "Козуб":

- Наше підприємство обслуговується в Полтавському ЦВ ПАТ "МТБ БАНК" з листопада 2011 року. Такому великому підприємству, як компанія "Козуб", постійно потрібен прямий контакт з менеджерами і особливий підхід у вирішенні нестандартних питань, які виникають у процесі нашої діяльності – у чому ПАТ "МТБ БАНК" зарекомендував себе лише з найкращого боку. Можу сказати, що співробітники банку дуже уважно і професійно пропонують оптимальні варіанти рішень. Особливо хочу відзначити оперативність у роботі і прагнення мінімізувати нашу участь у підготовці і зборі необхідної робочої документації, що дозволяє заощадити не лише час, а й нерви. Будучи клієнтом банку з 2011 року, можу сказати, що своїм вибором ми задоволені і рекомендуємо банк своїм діловим партнерам і колегам, деякі з яких уже скористалися моїми рекомендаціями. Тому хочеться побажати стабільності в умовах сучасного ринку, постійного зростання кількості клієнтів і підвищення якості послуг, що надаються.

Сергій Дуров, директор ПрАТ "Херсонський хлібокомбінат":

- МТБ БАНК успішно розвивається разом з національною банківською системою України ось уже 25 років, підтверджуючи право обіймати гідне місце на ринку фінансових послуг. Банк з честю витримав усі випробування, що випали за цей період на долю вітчизняних кредитних організацій, зумів зберегти стійкість і динамічні темпи зростання. І сьогодні МТБ БАНК - універсальний банк з високою корпоративною культурою і сучасною, ефективною продуктовою лінійкою. А професійні та чуйні співробітники забезпечують індивідуальний підхід до клієнта – і це говорить про те, що клієнти для МТБ БАНКу – найголовніше. Тому клієнти відповідають взаємністю і залишаються вірними банку багато років.

В'ячеслав Янков, директор КП "Дорога", депутат Миколаївської міськради:

- У МТБ БАНКу ми відкрили свій рахунок близько десяти років тому – тут дуже зручно і надійно. У силу специфіки нашої діяльності ми постійно беремо участь у тендерах, і те, що банк надає нам тендерні гарантії, дає можливість проходити всі процедури швидко і коректно. Також нам зручні депозитні програми МТБ БАНКу – тимчасово вільні кошти міської громади Миколаєва не лежать "просто так" на рахунку, а зростають. Що, у свою чергу, дає нам можливість виконувати все більше необхідних робіт. МТБ БАНК – один з небагатьох банків, де до клієнтів ставляться з розумінням і доброзичливістю. Це справжній банк-партнер.

ДОВІДКА:

ПАТ "МТБ БАНК" - це майже п'ять десятків відділень у 12 регіонах України, понад 11 тисяч корпоративних і 170 тисяч приватних клієнтів. Станом на 01.11.2018 р чисті активи МТБ БАНКу склали 5 021 390 тис.грн., статутний капітал - 635 000 тис. грн (відповідає вимогам НБУ, які будуть діяти з 2024г.), регулятивний капітал - 586 588 тис. грн  (відповідає вимогам НБУ, які будуть діяти з 2024г.), кредитний портфель - 2 119 406 тис. грн., кошти клієнтів - 4 147 542 тис. грн.,  високоліквідні активи  - 1 046 166 тис. грн., достатність капіталу Н2 - 19,0% при нормативі НБУ не менше 10%, миттєва ліквідність Н 4 - 63,4% при нормативі НБУ не менше 20%,  поточна ліквідність Н 5 - 83,9% при нормативі НБУ не менше 40%,  короткострокова ліквідність Н 6 - 88,9% при нормативі НБУ не менше 60%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції