"Небесна криниця" стала членом центру "Розвиток КСВ" Реклама

"Небесна криниця" стала членом центру "Розвиток КСВ"

«Небесна криниця» стала членом центру «Розвиток КСВ»

Компанія "Небесна криниця" поповнила список компаній-членів Центру "Розвиток КСВ" - Корпоративної соціальної відповідальності.

Центр "Розвиток КСВ" – провідна незалежна експертна організація в Україні, що об'єднує соціально-відповідальні компанії, з метою оптимізувати та вдосконалити зусилля  бізнесу в напрямку вирішення суспільних проблем.

Компанія "Небесна криниця" розділяє ідеологію центру "Розвиток КСВ" і як соціально свідома бізнес структура, реалізовує та підтримує ряд суспільно корисних проектів; завжди відкрита для кооперації  та впровадження інновацій. А членство у відповідній організації є ще однією сходинкою на шляху вдосконалення та оптимізації бізнес процесів та врахування інтересів суспільства в діяльності компанії.

Членство в центрі "Розвиток КСВ" для компанії "Небесна криниця" - це можливість об'єднати зусилля по КСВ з підприємствами зі схожим стратегічним вектором та цінностями та зробити значний внесок в розвиток суспільства, що є наразі, особливо актуальним для нашої держави.

 

Наступна публікація