Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий рекорд. Біткоїн досяг позначки у 20 тисяч доларів США

Від початку року криптовалюта подорожчала в 20 разів.

Криптовалюта біткоїн подолала чергову цінову позначку і подорожчала до рекордних 20042 доларів США. За одну добу його ціна стрибнула вгору на 10%.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Ще від початку року одна криптомонета коштувала близько 1 тис. доларів. Таким чином, ціна на біткоїн збільшилася вже у 20 разів.

У неочікуваному виграші від зростання курсу криптовалюти опинилися поліцейські в Німеччині. Кілька років тому вони вилучили 126 біткоїнів у наркоторговців. Тепер конфісковані віртуальні гроші продадуть через аукціон. Німецькі копи мають надію виручити понад 2,5 млн євро.

Наразі курс біткоїна знову трохи зменшився - до 19074 доларів США за одну криптомонету, про що свідчать дані з біржі coinmarketcap.com.

ВідеоБіткоїн здорожчав до рекордних 20 тисяч доларів

Раніше дослідники Алісія Кемерон і Келлі Трінь із Державного об'єднання наукових і прикладних досліджень Австралії попереджали інвесторів бути обачними з вкладами в біткоїн. Експерти ще не дійшли висновків, чи це мильна бульбашка, чи вигідний вклад капіталу. Складність полягає в тому, що біткоїн не вираховує прибуток (від акцій) або оренду (від нерухомості) і не прив'язаний до національної економіки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції