Шахраї за шалені гроші "впарюють" квитки, вдаючи впливових можновладців

Дата публікації
Перегляди
2684
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шахраї за шалені гроші "впарюють" квитки, вдаючи впливових можновладців

Шахраї за шалені гроші пропонують квитки поруч з Азаровим

Міліція безсила перед маститими аферистами.

Телефонні кидали вже заробили мільйони на довірливих громадянах. Вони обманюють, залякують та відверто хамлять. Уже сьогодні вам під виглядом впливових чиновників можуть зателефонувати і покликати в театр разом із першими посадовцями країни, повідомляють журналісти програми "Гроші".

Вони знають номери усіх ваших телефонів - особистих мобільних та домашніх. Вони підробляють будь-який голос. Наприклад, серйозним голосом переконати, що вона помічниця народного депутата. Її завдання будь-яким способом підманити до телефону керівника організації.

У агентстві "Прем'єра" пообіцяють місце поруч з прем'єром президентом, головою податкової та фуршет з мільйонером-інвестором. У театральному раю можна вирішити усі свої проблеми.

Театральна нахабність шахраїв не знає меж. Із спокусливими пропозиціями вони не соромляться дзвонити бізнесменам, чиновниками, правоохоронцям навіть очільнику столиці.

"Я такі пропозиції отримав від цієї компанії для використання такої можливості зустрічі з прем'єром чи головою Верховної ради. Це авантюра. Я вже звертався з цього приводу колись до Служби безпеки", розповідає Олександр Попов.

Ці люди дуже турбуються про ваш культурний відпочинок. Адже планують на ньому добряче заробити. Один з керівників винахідливого театрального агентства "Прем'єра" вже мільйонер.

Наталка витримала у "Прем'єрі" два місяці. Дівчина розказує, що працівників вчать безсоромно брехати аби продавали якомога більше.

"Тому доводиться говорити, що ми міністерство оборони, ми Верховна рада, міністерство культури, освіти. Ми хочемо вам надати пропозицію - сходіть на концерт. Тоді і починаєш парити квитки".

У кожного продавця свої улюблені ролі. Найпопулярніша поважний урядовець. Або ж директор театру Франка.

Справжній директор театру Франка Михайло Захаревич спантеличений, і не може стримати обурення. Переконує, що ніколи ніхто із співробітників театру квитками не торгує.

З відзнятим у "Прем'єрі" відеоматеріалом журналісти звернулися до міліції. Виявляється, про цю організацію тут давно знають. І одразу ж відправляють до суду.

"Знаєте надзвичайно складно буде казати про порушення кримінальної справи. Втім зі всіма документами людина вже має право звертатися до адвоката і вже разом з адвокатом, професійно сідають, думають і складають позовну заяву", - радить речник МВС Володимир Поліщук.

Фактично будь-хто може дзвонити будь-кому, називатись будь-яким ім'ям, щоб вирішити будь-які свої проблеми, і, як стверджує міліція, за креативну брехню нічогісінько не буде.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2684
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація