Суд забрав завод "Океан" у Новинського - Бірюков

Суднобудівне підприємство вже визнавалося банкрутом у 2013 році.

Печерський суд міста Києва забрав суднобудівний завод "Океан" у народного депутата від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського.

Про це повідомляє у Facebook радник президента Юрій Бірюков.

Минулого року Господарський суд Миколаївської області задовольнив клопотання близької до структур Вадима Новинського компанії "Консалтинг-Гамма" щодо відкриття ліквідаційної процедури ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан". 

Борг "Океану" перед кредитором "Консалтинг-Гамма" 1,5 мільярда гривень виник у результаті продажу заводу інвестиційних сертифікатів компанії з управління активами "Інвестиційний дім "Мегаполіс", також близької до "Смарт-холдингу", що зробило структуру Новинського головним кредитором підприємства. Загальна сума підтверджених судом боргів становила близько 2,3 мільярда гривень.

Як зазначали ЗМІ, раніше "Консалтинг-Гамма" була співвласником заводу "Запоріжнерудпром", афілійованого зі "Смарт-холдингом", де офіційно зв'язок з цією компанією, як і взагалі з "Океаном", заперечують.

Завод "Океан" вже визнавався банкрутом у 2013 році - за клопотанням тієї самої "Консалтинг-Гамма". Але в 2014 році Вищий господарський суд України не дав структурам Новинського ліквідувати підприємство, скасувавши рішення миколаївського суду.

Залиште свій коментар

Наступна публікація