Суд забрав завод "Океан" у Новинського - Бірюков

Суднобудівне підприємство вже визнавалося банкрутом у 2013 році.

Печерський суд міста Києва забрав суднобудівний завод "Океан" у народного депутата від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського.

Про це повідомляє у Facebook радник президента Юрій Бірюков.

Минулого року Господарський суд Миколаївської області задовольнив клопотання близької до структур Вадима Новинського компанії "Консалтинг-Гамма" щодо відкриття ліквідаційної процедури ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан". 

Борг "Океану" перед кредитором "Консалтинг-Гамма" 1,5 мільярда гривень виник у результаті продажу заводу інвестиційних сертифікатів компанії з управління активами "Інвестиційний дім "Мегаполіс", також близької до "Смарт-холдингу", що зробило структуру Новинського головним кредитором підприємства. Загальна сума підтверджених судом боргів становила близько 2,3 мільярда гривень.

Як зазначали ЗМІ, раніше "Консалтинг-Гамма" була співвласником заводу "Запоріжнерудпром", афілійованого зі "Смарт-холдингом", де офіційно зв'язок з цією компанією, як і взагалі з "Океаном", заперечують.

Завод "Океан" вже визнавався банкрутом у 2013 році - за клопотанням тієї самої "Консалтинг-Гамма". Але в 2014 році Вищий господарський суд України не дав структурам Новинського ліквідувати підприємство, скасувавши рішення миколаївського суду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: