У Києві можуть різко подорожчати "народні" продукти

Дата публікації
Перегляди
6244
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві можуть різко подорожчати "народні" продукти

Новий документ найбільше вдарить по пенсіонерах / Фото: Сегодня

Столична мерія хоче скасувати цінове регулювання на макарони і крупи швидкого приготування, а також на курячі "супові набори".

У Києві вже до кінця зими можуть бути скасовані граничні торговельні надбавки на основні групи продовольчих товарів. Про це свідчить проект розпорядження КМДА "Про регулювання цін на продовольчі товари", який може набути чинності вже після 4 лютого поточного року.

Результатом такого проекту столичної влади може стати різкий стрибок цін на хліб, крупи, макарони, масло, яйця, молоко, сметану, сири, варену ковбасу, курку та ін.

Необхідність переписати розпорядження, датоване 10-м січня 2011 року, виникла у зв'язку з численними скаргами гравців ринку, яких не влаштовує обмеження у націнках.

В результаті, при збереженні всіх старих показників по націнці на певні групи товарів, пропонується скасувати цінове регулювання на імпортну варену ковбасу, вершкове масло, кисломолочні та тверді сири, крупи і макаронні вироби.

Також в задумі столичних чиновників є ще одна важлива для незахищених верств населення новація, - з під цінового регулювання, поряд з курячим філе і макаронами з начинкою, випадають курячі субпродукти (відомі "супові набори", що користуються попитом у пенсіонерів), а також макарони і крупи швидкого приготування.

Читайте також:

В Україні якість харчів контролюватимуть ветеринари

Через Новий рік ціни на овочі та фрукти полізли вгору

Продукти в ЄС виявились майже удвічі дешевшими за українські

Найдешевші продукти в Україні продаються на Волині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6244
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація