У Мінінфраструктури назвали "велику проблему", через яку лоукостери не заходять в Україну

Авіакомпанії готові заходити на ринок хоч сьогодні, але маючи "відкрите небо".

Найбільший лоукостер Європи Ryanair почне літати у 2017 році до "Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького", однак не готовий реєструватись в українську дочку через обмеження НБУ.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю ЕП.

"Авіакомпанії готові заходити на ринок хоч сьогодні, але маючи "відкрите небо". Економічне обґрунтування цього є, бажання європейських авіакомпаній – є, немає просто політичного рішення Брюселя", - пояснив він і додав, що сьогодні, 20 липня, проведе переговори з представниками Ryanair.

"Ми будемо з ними говорити, вони готові виходити на українській ринок, але вони сумно констатують, що в нас немає "відкритого неба" з ЄС. Технічно, це велика проблема, оскільки навіть маючи двосторонні угоди з окремими державами ЄС, ми маємо ситуацію, що це повинні бути призначені авіаперевізники країни перебування", - розповів Омелян.

Також міністр зазначив, що Ryanair не готовий реєструватись в українську дочку, через певні обмеження НБУ по валютних надходженнях.

"Якщо ми говоримо про те, що вони можуть зайти, то це 2017 рік, але це буде величезний прорив. Тому що це авіакомпанія, яка міняє філософію ринку, яка пропонує нову модель роботи, і я думаю, що це буде суттєвим кроком вперед і для МАУ", - говорить міністр.

Також глава відомства зазначив, що наступного тижня плануються зустрічі з низкою компаній Сходу, які готові розглядати можливість польотів в Україну.

Раніше повідомлялося, що з 2017 року у "Міжнародний аеропорт "Львів" розпочнуть польоти 5 іноземних авіакомпаній, у тому числі найбільший лоукостер Європи Ryanair.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: