Україна отримала мільярд євро від розміщення єврооблігацій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

7-річні єврооблігації переважно були розміщені серед фондів, що управляють активами, пенсійних та страхових фондів.

Україна завершила розміщення нових 7-річних облігацій зовнішньої державної позики (єврооблігацій). 20 червня на рахунки України надійшов 1 млрд євро із дохідністю 6,75% і зі строком погашення 20 червня 2026 року.

Єврооблігації перебувають у лістингу на біржі Euronext Dublin, зазначили в Мінстерстві фінансів.

"7-річні єврооблігації в основному були розміщені серед фондів, що управляють активами, пенсійних та страхових фондів (85%). Частка хедж фондів склала 10% від інвестицій, тоді як частка банків та індивідуальних інвесторів склала 2%. Суверенні інвестиційні фонди склали 3% інвесторів в українські державні єврооблігації, номіновані в євро. Інвестори зі Сполученого Королівства, Сполучених Штатів, Німеччини та інших країн Європейського Союзу купили більшу частину випуску обсягом 1 млрд євро, частка яких склала 32%, 27%, 17% та 13% відповідно. Інвестори зі Швейцарії купили 7% від випуску, тоді як частка інвесторів з Азії склала 4%", - уточнили в Мінфіні.

Кошти від розміщення нових випусків єврооблігацій надійшли на рахунки Державної казначейської служби України. Їх використають для фінансування держбюджету.

Нагадаємо, Україна випустила євробонди вперше за 15 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції