Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ісландії викрали 600 комп'ютерів для майнінгу біткоїна

Вартість викраденого майна оцінюється в близько 2 мільйонів доларів.

З кількох центрів обробки даних в Ісландії викрали 600 комп’ютерів для майнінгу біткоїна та інших криптовалют

Про це інформує Associated Press.

Поліція затримала 11 підозрюваних, двоє з них заарештовані, однак викрадене майно досі не вдалося знайти.

Вартість викраденого майна оцінюється в близько 2 мільйонів доларів.

ВідеоЯк заробляють мільйони на біткоїнах

Ерік Фінман - наймолодший біткоїн-мільйонер в світі. У нього 403 BTC, які повільно але впевнено підбираються до сумарної вартості в $ 3 млн за поточним курсом. Ми розповімо, як по всьому світу люди заробляють мільйони, не виходячи з дому, і що знають про цифрове золото в Україні. Що ж таке крипто-валюта – гроші майбутнього чи велика афера? 

Як заробляють мільйони на біткоїнах

В поліції сподіваються, що якщо злодії наважаться використати викрадені комп'ютери за прямим призначенням, то їх може видати незвично високе використання електроенергії, якого потребує майнінг біткоїну.

Нагадаємо, що, приміром, станом на ранок 2 лютого один біткоїн коштував 8590 доларів і продовжував далі дешевшати. Ще місяць тому біткоїн коштував удвічі дорожче. Раніше чимало економістів попереджали, що криптовалюта – це "мильна бульбашка", яка може луснути в будь-який момент. Поки що їхні прогнози справджуються. Яким буде далі курс, економісти не прогнозують. Дослідники вважають, що неймовірне зростання криптовалюти 2013 року в сім разів - це наслідок штучних маніпуляцій на біржі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції