В Україні скоротили виробництво цигарок, горілки та коньяку

В Україні скоротили виробництво цигарок, горілки та коньяку

Фото: УНІАН

Більше почали виробляти лікерів та інших спиртних напоїв.

За підсумками 2017 року виробництво цигарок в Україні скоротилося на 6,2%, коньяку – на 13%, а горілки – на 17,6%.

Такі дані наводить Державна служба статистики, передає УНІАН.

Зокрема, обсяг виробництва сигарет, які містять тютюн або суміші тютюну із замінниками тютюну, становив 92,1 млрд штук. 2016-го було 98,2 млрд штук, що на 5,7% більше, ніж 2015-го.

Виробництво горілки з вмістом спирту менше 45,4% скоротилося на 17,6% порівняно з аналогічним періодом 2016 року - до 13,66 млн декалітрів, виробництво коньяку та бренді скоротилося на 13% - до 2,4 млн декалітрів. Зазначимо, що виробництво горілки 2016-го становило 16,6 млн дал, що на 10,9% менше за 2015-й. Бренді та коньяку позаторік виробили 2,8 млн дал, що менше показника 2015-го на 6,2%.

Водночас обсяг виробництва лікерів та інших спиртних напоїв торік збільшився на 18,3% порівняно з 2016-м і становив 6,24 млн дал.

Дані наводяться без урахування окупованої території Криму і частини зони проведення АТО.

Нагадаємо, від 1 січня цигарки знову додали в ціні. Їхня вартість зростатиме протягом найближчих семи років.

Повʼязані теми:

Наступна публікація