Перейти до змісту
Тепер я граю в лотерею ще більше, ніж раніше

Катерина Білодід виграла мільйон гривень у 992-му тиражі "Лото-Забава". Це стало справжнім сюрпризом і шоком для її сім'ї.

Катерина Білодід – соціальна працівниця із Запоріжжя, в серпні минулого року виграла мільйон гривень у 992-му тиражі "Лото-Забава", ставши 300-м мільйонером лотереї, а трохи пізніше – учасницею "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л." Про те, що їй вдалося виграти таку суму грошей, Катерина навіть не підозрювала – вона носила свій виграшний  білет у сумці.

Виграшу могло б і не бути, якби у Катерини не з'явилося чітке відчуття того, що треба придбати лотерейний білет. І після перерви у грі, яка тривала майже 4 роки, з першого придбаного білета їй вдалося виграти мільйон. Це стало справжнім сюрпризом і шоком для сім'ї переможниці – чоловіка Дмитра та 7-річної доньки Софії.

В рамках програми "Два дні з життя мільйонера", яка передбачає низку всіляких розваг, оператор державних лотерей "М.С.Л." запросив Катерину та її чоловіка провести незабутній уікенд у Києві. На прохання пари для них організували відвідування Межигір'я та майстер-клас з екстремального катання на квадроциклах бездоріжжям – ця пригода стала першим досвідом екстриму в їх житті.

Як зізнається переможниця, вдома всі рідні, друзі та колеги почали грати в "Лото-Забава", надихнувшись її виграшем. Ми поговорили з Катериною та дізналися, що змінилося за рік у її житті, що вже вдалося реалізувати та що ще у планах

Катерина Білодід, МСЛ
Катерина Білодід, 300-й мільйонер "Лото-Забава", з чоловіком Дмитром

— Як довго ви граєте в "Лото-Забава" і чи вигравали раніше?

— Я грала від 2010 року більш-менш регулярно, але нічого не вигравала. Потім була перерва в чотири роки, після цього я вирішила купити білет – він виявився виграшним. Така нереальна подія відбулася.

— Чому через чотири роки вирішили купити лотерейний білет?

— Напевно, це внутрішнє чуття. Давно було бажання придбати білет, але якось не наважувалася, а потім в черговий раз, проходячи повз кіоск, вирішила повернутися. Я купила білет за 15 гривень, який виявився виграшним.

— Якими були перші враження, коли дізналися про виграш?

— Я не відчувала ніг, голос тремтів. До кінця не усвідомлюєш цього, кілька разів перепитувала: "Що, правда? Дійсно, правда? А покажіть, а перевірте". Приємний шоковий стан.

Катерина Білодід_2
Катерина Білодід, 300-й мільйонер "Лото-Забава", з чоловіком Дмитром

— Хто перший дізнався про виграш?

— Я перевіряла білет в супермаркеті, ми там були з донькою. Коли вже вийшла на вулицю, зателефонувала чоловікові. Кажу: "У мене для тебе грандіозна новина". А він: "Ти виграла мільйон?". Питаю: "Як ти здогадався?". Тобто, в нашому випадку це не було жартом.

— Тобто, передчуття було не тільки у вас?

— (Сміється) Знаєте, на той момент у нас була складна фінансова ситуація, і я чомусь вірила, що виграю щось, але не підозрювала, що мільйон. Думала, ну тисячу гривень, але про таку суму і мріяти не могла.

Оскільки ви стали 300-мільйонером, то вперше в історії "Лото-Забава" ведучі приїхали додому, щоб запросити вас в Київ. Яка у вас була реакція, коли побачили у себе вдома двох народних артистів України?

Катерина Білодід_1
Катерина Білодід, 300-й мільйонер "Лото-Забава", з чоловіком Дмитром

— Сусіди питали: "До кого це? Хто це виграв?". Я не очікувала побачити на порозі своєї простої квартири ведучих, тому що, скільки я дивилася програму, вони жодного разу ні до кого не приїжджали, навіть в голову таке не могло прийти. Вони дуже цікаві та хороші люди, і нам вдалося тепло провести час.

— Розкажіть, як провели два дні мільйонерського життя в столиці.

— Ой, це було шикарно. Мене довго вмовляли взяти участь в програмі, бо не була готова до публічності, був момент незручності, але потім ні на хвилину не пошкодувала, що ми з чоловіком прийняли таке рішення. Запам'яталося все, починаючи з того, як ми приїхали в Київ, і до того, як нас проводжали. Нас не залишали одних ні на хвилину, скрізь супроводжували.

— Чому обрали поїздки бездоріжжям?

— Хотілося чогось, чого ніколи в житті не відчувала.

Катерина Білодід_3
Катерина Білодід, 300-й мільйонер "Лото-Забава", з чоловіком Дмитром

— Як вам Межигір'я?

— Там дуже красиво, все доглянуто, все дорого та розкішно. З одного боку, захоплюєшся красою, а з іншого – розумієш, що все це належало одній людині [втікачеві президенту Віктору Януковичу] в той час, коли мільйони людей в нашій країні ледве виживають. Тому дуже двоякі враження.

— Як плануєте використовувати виграш?

— Уже встигли відправити доньку в табір на Азовське море, купити їй велосипед і планшет. Але впевненими кроками йдемо до своєї мрії – плануємо купити квартиру.

Катерина Білодід, МСЛ
Катерина Білодід, 300-й мільйонер "Лото-Забава", з чоловіком Дмитром

— Ви продовжуєте грати в "Лото-Забава"?

— Чесно – так. Тепер я граю ще більше, ніж раніше.

— Що можете порадити іншим гравцям?

— Продовжуйте грати, виграти реально. Навіть, якщо не виграєте роками, можна якось придбати щасливий білет, який дуже круто змінить ваше життя. Варто прислухатися до себе та до своєї інтуїції. Якщо ви в це вірите, то це обов'язково збудеться.

Відео Соціальна робітниця з Запоріжжя стала 300-м мільйонером "Лото-Забава"

Це - Катерина Білодід – соціальна робітниця з Запоріжжя. Вона – справжня українська сенсація, адже стала 300-м, ювілейним, мільйонером "Лото-Забава". 

Соціальна робітниця з Запоріжжя стала 300-м мільйонером "Лото-Забава"

Залиште свій коментар