Гороскоп кохання на травень 2024 року

Гороскоп кохання на травень 2024 року

Гороскоп кохання на травень 2024 року / Фото: Credits

Травень – чудовий місяць для одруження. Планета кохання та гармонії – Венера – до 24 травня перебуває у Тельці, де має статус управління. Це один із найкращих періодів вступу до офіційного союзу. Транзит допомагає зберегти кохання на довгі роки, створити велику та щасливу родину, досягти комфорту.

Юпітер – планета традицій, також пов'язана з питаннями розширення житла та сім'ї, поліпшення у всіх життєвих сферах. До 26 травня переміщається за знаком Тельця, сприяє набутку достатку та гармонійним взаєминам, сприяє сімейним урочистостям, набуттю взаєморозуміння з батьками.

У травні багато пар ухвалять рішення перейти на новий етап стосунків, оскільки сконцентровані на спільних цілях, впевнені у своїх почуттях. Жодні бурі не здатні похитнути взаємини, що давно укорінилися. У особистому житті багатьох людей цього місяця відбуваються важливі події.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді (Марини Соколової).

ОВЕН

Багато хто з вас, як і раніше, працює над питанням переїзду до інше житла або релокації до іншої країни. Можливо, йдеться про завершення давнього, раніше розпочатого плану. Сімейним стосункам нічого не загрожує: пари, які давно разом, живуть у злагоді та гармонії. Люди самотні можуть розраховувати на доленосну зустріч, але це стосується жінок. Якщо планується далека подорож, варто вибрати знайомий маршрут. Це позбавить від розчарувань та організаційних негараздів.

ТЕЛЕЦЬ

У особистому житті відбуваються дійсно важливі і доленосні події. Романтичні стосунки загалом стабільні, і лише невеликі конфлікти можливі на початку травня. Вони не вплинуть на загальне сприятливе тло цього місяця і швидко врегулюються в другій половині. Стосунки з близькими родичами можуть бути ускладнені різними обставинами, але вони виявляться цілком переборними, особливо якщо не зважати на дрібниці і не згадувати поганого.

БЛИЗНЯТА

Прекрасний час для того, щоб зробити паузу, поміркувати, підбити підсумки та зробити роботу над помилками у сфері особистих стосугків. Якщо збоку ваші стосунки у парі мають безтурботний вигляд, то всередині киплять італійські пристрасті. Ваша кохана людина може бути незадоволена вашою поведінкою та нестачею спільного часу. Домашнє життя сповнене змін: тривають складні заходи щодо облаштування будинку, багато хто змінить житло на краще.

РАК

У багатьох сім'ях ймовірна поява дітей, онуків, або ці важливі зміни ретельно плануватимуться. Значні зміни чекають на ваших дітей, вони вимагатимуть більше уваги та грошових вливань, звичайно ж. Закохані нарешті домовляться про спільне проживання, а якщо це вже сталося в недавньому минулому, то зараз йтиметься про ремонт, купівлю предметів домашнього вжитку та інші заходи рутинного характеру. Намагайтеся дотримуватися балансу між роботою та особистим життям.

ЛЕВ

У особистому житті відбуваються найважливіші події, але часу на любовні стосунки часто не вистачає. Водночас дехто з вас зустріне цікаву людину саме на роботі. Якщо це станеться, роман отримає серйозне продовження. Самотні люди можуть розраховувати на знайомство з цікавою людиною у поїздці, але й тут сполучним фактором може стати робота, відрядження, презентації, спільні проєкти. Молоді представники знака схильні до романтичних подвигів.

ДІВА

Багато чого у вашому житті відбуватиметься згідно з відомим прислів'ям: "Хто кого любить, той того й чубить", а проте попереджають — "Де незгода, там і шкода". Сімейні пари замисляться про поповнення сімейства або розширення житла, і в цьому допоможуть зірки, починаючи від середини місяця. Стосунки з родичами стають все більш значущими, багато представників вашого знака зв'яжуться з ріднею, яка мешкає в далеких місцях, і, можливо, саме для цього вирушать у далеку подорож.

ТЕРЕЗИ

Особисте життя у травні має непередбачуваний вигляд, а місцями – бурхливий. Ймовірно, величезна зайнятість на роботі, у бізнесі, успіхи у професійній сфері стануть бар'єром для повноцінного спілкування з найдорожчою людиною. Візьміть до уваги те, що не всі мають таку ж кипучу енергію і рішучість, як ви. Така ситуація однаково актуальна як для подружжя, так і для тих, хто зустрічається. Невелика подорож до іншого міста допоможе зміцнити стосунки та подивитися на ситуацію з іншого боку.

СКОРПІОН

Ситуація у любовних стосунках вимагає ухвалення відповідальних рішень. Висока турбулентність, насамперед, спостерігається у пар, які на початку стосунків або поки не зареєстрували союз. Причиною конфліктів у більшості випадків виступлять фінансові проблеми, чиясь скупість, розбіжності у розподілі коштів. Якщо ж ваші апетити або вашого партнера настільки зростуть, що неможливо буде впоратися наявними доходами, то цілком імовірний гострий розрив з образами і претензіями.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо ви бачите, що вас використовують, майте у собі сили відповісти "ні". Ця порада стосується як закоханих, так і друзів, якщо з їхнього боку з'явиться тенденція надміру використовувати вас. Подружжя може розпочати суперечки щодо вирішення побутових обов'язків, і тут конфлікти можуть мати матеріальну основу. Тим, хто в пошуку, травень принесе романтичне захоплення або запаморочливий роман, який стрімко розвиватиметься.

КОЗОРІГ

Зірки рекомендують триматися золотої середини та знайти спільні точки компромісу. Намагайтеся більше часу проводити з сім'єю, якщо ви перебуваєте в союзі. Приділіть увагу дітям і ваші зусилля дадуть гарні результати. Жінки, які планують вагітність, можуть розраховувати на допомогу зірок у цьому питанні. Зміцнити любовні стосунки допоможе невелика подорож. Сімейні представники знака насолоджуватимуться ідилією та спокоєм у колі рідних.

ВОДОЛІЙ

Можливо, ваші стосунки переживають складні часи, але це може лише згуртувати вашу родину та об'єднатися. У цей період вам вдасться залагодити майнові суперечки із родичами, купити нову квартиру або зробити вдалий розмін. Багато пар ухвалять рішення про спільне проживання, пропозиція про одруження буде усвідомленою і зміцнить стосунки. Вільні отримають шанс зустріти цікаву людину, з якою можна залікувати старі серцеві рани.

РИБИ

Вашої уваги вимагатимуть чоловік та діти. Проблеми можуть виникнути із дітьми підліткового віку. Частіше влаштовуйте сімейні вечори та романтичні вечері за свічками. Самотні представники знака відчують романтичний настрій, швидкоплинне побачення може перерости у серйозні стосунки. Багато хто з тих, хто розлучився через дрібницю, знову помиряться. Подружжя зможе зміцнити свій союз, якщо знайдуть спільну справу. Єдине, що може затьмарювати сімейну ідилію, це непрохані поради родичів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація