Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мобільний додаток ovva.tv запрацював для iPhone та Android

У додатку, окрім телесеріалів, є і онлайн-трансляція телеканалів.

Cервіс відеодистрибуції ovva.tv запустив мобільні додатки для iPhone і Android.

Ovva.tv пропонує понад 25 000 годин кращого ТБ-контенту (серіали українського виробництва, передачі, випуски новин, розважальні шоу, реаліті-проекти) абсолютно безкоштовно та у відмінній якості. Також для перегляду доступні трансляції спортивних матчів, геймерські турніри і не тільки. Тепер ви зможете переглянути улюблене шоу, серіал, фільми і новини через офіційний додаток ovva.tv.

Дивіться також найкращі українські телесеріали де і коли завгодно: "Останній москаль", "Віталька", "Свати", "Слуга народу", "Хазяйка", "Величне століття", "Матусі", "Родичі", а також найбільш рейтингові шоу : "Голос країни", "Міняю жінку", "Вечірній Київ", "Розсміши коміка", "Світ навиворіт", "На ножах".

Мобільний додаток ovva.tv – це зручний інтерфейс і категоризація відео за добірками, проста навігація, відеоконтент в HD-якості, а також безкоштовна онлайн-трансляція національних каналів 1+1, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс і партнерів платформи. Важливою перевагою є можливість дивитися улюблений відеоконтент в режимі live. Додаток ovva.tv буде зручним у користуванні навіть недосвідченим користувачам. За допомогою ovva.tv можна дивитися улюблений серіал на мобільному пристрої в дорозі, на роботі, у відпустці.

Додаток підтримується на iPhone, починаючи з версії iOS 7.1.2 і Android з версії 4.3. Відеоконтент доступний користувачам 24/7 в форматі HD.

Залиште свій коментар

Вибір редакції