У Бразилії в об'єктив відеокамери потрапив інопланетянин (відео)

Сенсаційні кадри, на яких чітко можна розгледіти прибульця оприлюднив відомий та поважний уфолог Майкл Коен.

У Бразилії в об'єктив відеокамери потрапив інопланетянин / Фото: The Daily Mail
"Мисливці" за НЛО днями зафіксували на відео прибульця  у хащах Амазонки, про це заявив відомий уфолог, колишній співробітник NASA Майкл Коен.

Відео, що потрапило до його рук, справжнє. І на ньому дійсно знятий інопланетянин.

За словами уфолога, відео передали йому два британських туриста, які знімали в Бразилії в джунглях Амазонки в містечку Мамаус.

Автори "ролику" нібито знімали виключно місцевих дітлахів - на пам'ять. А про інопланетянина і не підозрювали. Лише потім помітили на відео дивну фігуру. А поруч з нею - якесь сяйво.

"Прибулець просто конкретний. Такими - маленькими, сіренькими з великими головами, величезними очима - їх зазвичай зображають. Сяйво, напевно виходить із засобу пересування, в якому прибулець прибув в джунглі", - говорить дослідник.

Коен, який підтримує свій сайт, присвячений аномальним явищам вважає, що представник позаземного розуму з'явився в джунглях не випадково - десь тут, схоже, розташована інопланетна база.

Про це свідчать часті візити НЛО. І те, що уряд Бразилії не раз робив спроби розслідувати випадки спостереження аномальних явищ в небі, пише The Daily Mail.

У 2010 році командування місцевих ВВС навіть видало указ "Про реєстрацію та каталогізацію невпізнаних літаючих об'єктів".

Прибулець в "фільмі" британців знятий досить чітко. І добре видно, що він, звичайно, не є переодягненою мавпою, говорить Коен.

Але вигляд його - прибульця - все ж таки бентежить скептиків. І хрестоматійною зовнішністю, і своєю нерухомістю. За весь "фільм" інопланетянин лише кілька разів поворушив головою. А "сяйво від засобу його пересування" зовсім не змінилося.

Деякі злі язики припускають, що світло створював якийсь ліхтар, а сам прибулець був надувний, тобто, вдавав із себе ляльку. Іншими словами, фільм - все-таки розіграш.

Проте Коен вважається серйозним уфологом. І не звик так підставлятися.

Погляди ж сотень тисяч глядачів, які вже подивилися відео, розділилися: більше третини вважають, що прибулець справжній.

Читайте також:

В американське містечко прилетіли одразу кілька НЛО (відео)

Привиди та духи зупинили будівництво міста з літаючих тарілок

На дні Балтики виявлений загадковий об'єкт, схожий на НЛО (відео)

Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Над Лондоном посеред білого дня на відео зняли декілька НЛО

Повʼязані теми:

Наступна публікація