Привиди та духи зупинили будівництво міста з літаючих тарілок

Будинки у вигляді НЛО почали будувати ще в 1978 році, але через містичні прояви, у 1980 році будівництво зупинилося. З 2008 року почалися роботи зі знесення міста-привида.

На півночі острова Тайвань знаходиться таємниче і атмосферне місто-привид. Будинки в місті побудовані у формі літаючих тарілок. Таким чином воно нагадує іншу планету або постапокаліптичне майбутнє.

Це легендарне місто-привид знаходиться в районі Сан Жі Тайпей сіті, Тайвань.

Будинки у вигляді НЛО почали будувати в 1978 році. Незвичайний комплекс повинен був стати курортом для американських військовослужбовців, які перебували в країнах Східної Азії.

Але будівництво курорту довелося зупинити в 1980 році. За однією версією, це сталося через фінансову неспроможність проекту.

Інші версії більш містичні. Одного разу під час будівництва була пошкоджена скульптура китайського дракона, що знаходилась неподалік. Після цього різко збільшилась кількість смертельних випадків на будівництві - ніби китайська святиня почала мстити.

За ще однією версією, у всьому були винні привиди: історики встановили, що на цьому місці колись було старе масове поховання голландських солдатів, що з'явились після того, як Нідерланди зробили Тайвань своєю колонією 1624 року.

Так чи інакше, будівельні роботи були зупинені, а "інопланетний" курорт виявився покинутим, перетворившись на містичне місто-привид.

Через свою незвичайну архітектуру місто-привид "непізнаних літаючих об'єктів" став місцевою пам'яткою.

Сюди любили приїжджати туристи, тут бували кіностудії, які використовували цю місцевість як оригінальні декорації.

Наприкінці 2008 року місто-привид планувалося повністю знести, незважаючи на клопотання про те, щоб зберегти одну з "літаючих тарілок" і перетворити її на музей. Роботи зі знесення почалися в кінці грудня 2008 року.

Читайте також:

Сестри-близнючки народили дітей в один день (відео)

Археологи відрили скелети коханців, які 1500 років протрималися за руки

Чоловік з дружиною прожили разом 72 роки і померли в один день

В американське містечко прилетіли одразу кілька НЛО (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: