Націоналісти обіцяють лінчувати кривдників пам'ятника Шевченку

Націоналісти обіцяють лінчувати кривдників пам'ятника Шевченку

КУН розпочинає власне розслідування / Фото: stakhanov.org.ua

КУН не сподівається на те, що правоохоронні органи знайдуть вандалів.

Українські націоналісти заявили, що розпочинають власне розслідування справи зникнення пам'ятника Тарасу Шевченку у місті Стаханові на Луганщині. Вони пообіцяли законно покарати злочинців.

Про це повідомив один із лідерів Конгресу українських націоналістів (КУН) Володимир Манько.

У КУН, зокрема, нагадали, що члени Стахановської міської організації Конгресу ще в серпні цього року зверталися до міського голови із листом, в якому повідомляли про вчинення наруги над пам'ятником Шевченку - тоді невідомі вандали обдерли мідь із погруддя Кобзаря.

"Проте мер обійшовся відпискою про те, що надішле лист про акт вандалізму до Стахановського відділу внутрішніх справ", - зазначили націоналісти.

За словами члена стахановського КУН Сергія Фещука, міська влада ніколи не приділяла належної уваги пам'ятнику Шевченку, його не було внесено до Державного реєстру нерухомих пам'яток України, а його ремонт здійснювали власним коштом патріотичні організації міста.

"Ми не сподіваємось на те, що правоохоронні органи знайдуть вандалів, тому починаємо власне розслідування цієї ганебної справи. І заявляємо, що уникнути законного покарання тим, хто дозволяє собі так глумитися над пам'яттю Великого Кобзаря, не вдасться", – підкреслив Фещук.

Як повідомлялося раніше, в ніч з 20 на 21 жовтня з центральної площі Стаханова був викрадений бюст Тараса Шевченка. Вандали розпиляли скульптуру на шматки і відвезли в невідомому напрямку.

Нагадаємо також, в Луганську хочуть встановити пам'ятник російській імператриці Катерині II.

Читайте також:

Пам'ятник Шевченку на Луганщині зруйнували не заради металу

В Луганську закликали заборонити українофобські організації

На Луганщині знищили пам'ятник Тарасу Шевченку

На Луганщині Тараса Шевченка розпиляли на металобрухт

На Вінничині вандали викрали огорожі братської могили

Повʼязані теми:

Наступна публікація