Українці представили дрон із вбудованим тепловізором

Квадрокоптер, який бачить через стіни, є представником принципово нового покоління безпілотників. 

Українська компанія розробила тепловізійний мультикоптер P2 Thermal, створений на базі китайського дрона DJI Phantom 2. За умовчанням на приладі встановлена камера FLIR vue PRO дозволом в 336 на 256 пікселів, при бажанні можна розширити її можливості до 460 пікселів.

Квадрокоптер, який бачить через стіни, є представником принципово нового покоління безпілотників. Початковий варіант з'явився в Китаї: місцеві розробники здогадались об'єднати дрони і тепловізори. В результаті з'явився дрон DJI Phantom 2. 

DJI Phantom 2 оснащений інтелектуальною системою управління і датчиками для відстеження маршруту польоту. Цей мультиквадрокоптер використовується як транспорт для камери, наприклад, GoPro, тому його ключова деталь — трьохосьовий підвіс для утримання стабільного положення камери і чіткості зображення. Всі ці технології дозволяють дрону DJI Phantom 2 зберігати працездатність навіть у складних умовах.

Українські розробники з компанії Drone.UA допрацювали квадрокоптер DJI Phantom 2, доповнивши його необхідними деталями, щоб об'єднати з тепловізійною камерою FLIR.

Дрон може бути укомплектований двома видами тепловізійних камер FLIR розширенням 336 на 256 або 640 на 512 пікселів, з лінзою 9 або 12 міліметрів. Вага камери — від 92,1 до 113,4 грамів. Діапазон температур для зйомки теплових плям простягається від -20 до +50 градусів Цельсія.

Мультикоптер P2 Thermal призначений для термального іспектування і захисту об'єктів. З його допомогою можна відстежувати загрозу на етапі першого наближення до об'єкта і оперативно її усувати. Зокрема, таким чином можна попередити виникнення пожежі.

Тепловізійні камери від компанії FLIR досить популярні в Україні, і багато хто вже оцінив їх якість. На сайті порівняння цін на різні товари http://price.ua представлені 17 модифікацій тепловізорів цього бренду, який доступний в чотирьох інтернет-магазинах України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: