Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ повернула соратнику Саакашвілі вилучені від час обшуку гроші

За словами Саакашвілі, це 5 тисяч доларів.

Генпрокуратура повернула соратнику глави Одеської ОДА, главі фонду "На благо Одеси" Теймуразу Нішніанідзе 5 тис. доларів, які були вилучені під час обшуків 26 травня.

Про це повідомив глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, коментуючи повідомлення про те, що Нішніанідзе отримав офіційний лист від слідчого ГПУ із запрошенням до Києва.

"Ця сума - 5 тисяч американських доларів, а не міфічний мільйон, про який трубили на кожному розі", - заявив Саакашвілі. Зокрема, про те, що йому "хочуть повернути мільйон" раніше на своїй сторінці у Facebook зазначив сам Нішніанідзе.

Також Саакашвілі заявив, що фонд "На Благо Одеси" ніколи не оплачував жодну його поїздку. "Тим більше не фінансував виборчу кампанію Боровика. Це така ж брехня як і те, що Фонд оплачував наші антикорупційні форуми", - заявив Саакашвілі.

Відео Прокуратура запевнила, що слідчі дії в будівлі Одеської обласної адміністрації законні

"Що стосується "дорогих машин", то мова йде в основному про транспорт і обладнання закуплене для спецназу Одеської поліції, після того як попередній губернатор, їдучи, забрав з собою "подаровані" їм раніше броньовики, які використовували поліцейські, а також про Toyota Rav 4, який ми спільно з поліцією використовували для поїздок по регіону, за відсутності іншого підходящого транспорт", - зазначив глава ОДА.

Як відомо, раніше глава фонду "На благо Одеси" Теймураз Нішніанідзе виклав на своїй сторінці у Facebook офіційний лист від слідчого ГПУ із запрошенням до Києва.

Відео Слідчі СБУ та Генпрокуратури провели спецоперацію у кабінеті помічника і радника Михеїла Саакашвілі

Згідно з документом, слідчий Генпрокуратури повідомив, що під час обшуку за місцем проживання глави фонду в Одесі, крім документів, вилучили гроші, які він може забрати, попередньо обговоривши дату і час.

26 травня слідчі ГПУ та столичного управління СБУ обшукали будинок екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе. Одночасно обшуки пройшли в Одеській ОДА. За даними слідства, слідчі дії ведуться в рамках кількох кримінальних проваджень: одне з них відкрито за фактом незаконного відшкодування ПДВ посадовим особам Генерального консульства Грузії у 2012-2013 роках.

Згідно з матеріалами справи, дипломати отримали майже 20 млн. гривень за нібито придбані у київських магазинах брендові речі і одяг. Також ГПУ "цікавиться діяльністю фонду "На благо Одеси", головою якого є Нішніанідзе".

Залиште свій коментар

Вибір редакції