Меджліс кримських татар приєднався до Об'єднаної опозиції

Дата публікації
Перегляди
1499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Меджліс кримських татар приєднався до Об'єднаної опозиції

Меджліс та Об'єднана опозиціядомовилися про співпрацю на виборах / Фото: Коментарі

Меджліс делегує кандидатів до виборчого списку опозиції.

Сьогодні, 27 липня, в Києві Об'єднана опозиція та Меджліс кримсько-татарського народу підписали заяву про співпрацю на парламентських виборах у жовтні 2012 року.

Документ підписали глава Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемільов, голова ради Об'єднаної опозиції Батьківщина Арсеній Яценюк і керівник виборчого штабу Об'єднаної опозиції Батьківщина Олександр Турчинов.

"Об'єднана опозиція Батьківщина та Меджліс кримсько-татарського народу будуть співпрацювати на парламентських виборах 2012 року в питаннях забезпечення дотримання законодавства, рівних можливостей для всіх учасників виборчого процесу на всіх його стадіях і чесного, прозорого і справедливого встановлення результатів виборів", - сказано в заяві.

Зокрема, у документі йдеться про те, що опозиція буде представляти інтересів кримсько-татарського народу у Верховній раді через делегованих Меджлісом кандидатів у виборчому списку Об'єднаної опозиції.

"Меджліс кримсько-татарського народу підтримуватиме політичну позицію і програму Об'єднаної опозиції Батьківщина, сприятиме поширенню ідей та принципів Об'єднаної опозиції і докладе всіх зусиль для перемоги Об'єднаної опозиції на парламентських виборах 2012 року. Ми разом зробимо все для захисту державного статусу української мови від будь-яких зазіхань і повноцінного функціонування мов корінних народів та національних меншин України ", - йдеться в угоді.

Також у заяві сказано про спрямованість зусиль Об'єднаної опозиції у складі Верховної ради сьомого скликання на підтримку кримсько-татарського народу і відновлення його політичних, економічних і соціально-культурних прав, порушених внаслідок "злочинів радянського режиму".

Після підписання Турчинов повідомив, що питання про місця представників кримських татар у списках Об'єднаної опозиції, в тому числі глави Меджлісу, буде вирішено на з'їзді 30 липня.

Нагадаємо, вчора, 26 липня, повідомлялося, що Об'єднана опозиція і партія Всеукраїнське об'єднання Свобода заявили про намір організувати спільні акції протесту після виборів Верховної ради у разі фальсифікацій на виборах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація