Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп Вельможний здав тест на коронавірус після виявлення симптомів зараження

16 березня політик був на погоджувальному засіданні ВР.

Народний депутат від групи "Довіра" Сергій Вельможний може бути інфікованим коронавірусом.

Про це повідомив член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко і представник "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Згодом Вельвожний повідомив, що перебуває в Олександрівській лікарні столиці - у Facebook він виклав звідти панорамне фото з лікарями в захисних костюмах.

"Сьогодні з симптомами, схожими на вірус COVID-19 мене та мого сина госпіталізували. Перший тест на коронавірус показав негативний результат. Найближчим часом тест проведуть повторно. Зараз перебуваємо у інфекційному відділенні Олександрівської лікарні, де пройдемо обстеження", - написав Вельможний.

Опубліковано Сергеєм Вельможныєм Субота, 21 березня 2020 р.

16 березня політик повідомив у своєму Фейсбуці про участь у напрацюванні змін до законодавства, щодо першочергових заходів спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Крім того, Дубінський написав, що Вельможний брав участь у погоджувальній раді парламенту України.

Зазначимо, 18 березня стало відомо, що народний депутат із групи "Довіра" Сергій Шахов інфікований коронавірусом. Згодом хворобу виявили і у його дружини.

Політик не був присутній на останніх засіданнях Ради, однак 12 березня приходив на засідання екологічного комітету парламенту. Через це усім його членам було рекомендовано самоізолюватися на 14 днів, а в будівлі Ради провели масштабну дезінфекцію.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції