НАЗК подало до суду на Вілкула та Кривохатька

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В агентстві склали на нардепів протоколи щодо правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи щодо адмінпорушень народного депутата від "Опозиційного блоку" та колишнього кандидата в президенти Олександра Вілкула, а також позафракційного нардепа Вадима Кривохатька.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"Складено протоколи стосовно двох народних депутатів України Олександра Вілкула та Вадима Кривохатька, які за наявності приватного інтересу внесли в порядку статті 15 Закону України "Про статус народного депутата України" на розгляд ВРУ депутатські запити, чим порушили вимоги пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про запобігання корупції", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, дії нардепів містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП.

Окрім цього НАЗК склало два протоколи стосовно голови Іванівської РДА Одеської області Віктора Лобача, який водночас був головою ФГ "Ваюд" та СФГ "Тілець", метою яких є одержання прибутку, чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 25 Закону України "Про запобігання корупції".

"Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку", - уточнили в агентстві.

Нагадаємо, раніше НАЗК встановило, що депутат Ірпінської міськради "забув" задекларувати доходи від продажу 83 квартир. Загальна сума, про яку не повідомив Ігор Оверко, становить понад 15,196 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції