Мешканцям Севастополя фактично заборонили мітингувати

Тепер у місті заборонено проводити мітинги на об'єктах транспорту, ринках та релігійних майданчиках.

У Севастополі окупаційна влада ввела нові заборони на проведення мітингів.

Про це повідомляє FlashCrimea.

У вівторок на черговому засіданні нелегітимного міського парламенту так звані депутати Законодавчих зборів Севастополя ухвалили так званий закон "Про збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування у місті Севастополі". 

"Закон реалізує надане суб'єкту РФ федеральним законодавством право додатково до встановлених федеральним законодавством визначати спеціальні місця, в яких забороняється або обмежується проведення зборів, мітингів, ходи, демонстрацій, порядок проведення зазначених заходів", – йдеться в пояснювальній записці до "документа". 

Цей "закон" забороняє проводити публічні заходи на об'єктах транспортної інфраструктури, ринках, в торгово-розважальних комплексах, в установах освіти, медичних організаціях, на об'єктах спорту і дитячих майданчиках. На об'єктах, призначених для богослужінь, молитовних і релігійних зібрань, паломництва, на будмайданчиках, об'єктах, де розташовані органи влади і місцевого самоврядування, мітинги тепер теж не дозволені.

Автором "документа" є призначений Москвою уряд Севастополя. На думку розробників, "закон" встановлює мінімум заборон на проведення публічних заходів в певних місцях.

Зауважимо, це вже чергова заборона. Російська влада дозволяє мирні зібрання в Криму лише лояльним до неї громадянам. Репресії, які спочатку стосувалися лише політичних зібрань, тепер поширилися і на соціальні. Причиною цього могли стати нещодавні мітинги у Росії.

ВідеоУ День Росії правоохоронці сотнями заганяли до автозаків протестувальників

Нагадаємо, 12 червня у Росії по всій країні відбулися акції протесту проти корупції. У той день затримали понад 500 людей, серед яких опозиціонери Олексій Навальний та Ілля Яшин.

Залиште свій коментар