Підручники для першачків по 647 грн писала мати Хорошковського - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
5225
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підручники для першачків по 647 грн писала мати Хорошковського - ЗМІ

За даними видання "Наші гроші", дорогий підручник розробила мати першого віце-прем'єра Лльга Хорошковська / Фото: undip.org.ua

Виявилось, що серед авторів шалено дорого підручника мати першого віце-прем'єра Ольга Назарівна Хорошковська.

Однією з авторів підручників для 1 класу по 647 грн. кожний, які замовило Міністерство освіти і науки, виявилась мати віце-прем'єра Валерія Хорошковського Ольга Хорошковська.

Про це пишуть "Наші гроші".

В угоді йдеться, що підручник "Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. Усний курс. 1 клас", друк якого Міносвіти замовило по 647 грн/екз, розроблено авторами Хорошковською О. Н. і Яновицькою Н. І.

Разом з тим, Ольга Назарівна Хорошковська є матір'ю першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Доктор педагогічних наук, професор Ольга Хорошковська є завідувачем лабораторією навчання української словесності у школах національних меншин України й діаспори Інституту педагогіки НАПН України.

В переліку підручників, друк яких на понад 61 мільйон гривень замовило Міністерство освіти, підручники Хорошковської за дороговизною займають перше (українська мова для шкіл з польською мовою викладання, 647 грн/екз.), третє (українська мова для шкіл з молдавською мовою, 497 грн/екз.) та 14-е місця (українська мова для шкіл з російською мовою, 23 грн/екз.).

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5225
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація