У Німеччині колір шкіри визнали підставою для поліцейської перевірки

Дата публікації
Перегляди
2969
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Німеччині колір шкіри визнали підставою для поліцейської перевірки

Німецький суд визнав колір шкіри підставою для перевірки / Фото: inoforum.freehostia.com

Рішення було прийнято під час суду у справі чорношкірого німця, у якого поліція зажадала документи, мотивувавши свої дії кольором його шкіри.

У Німеччині Адміністративний суд міста Кобленц дозволив поліції проводити огляд тільки через зовнішність громадян, якщо вона викликає підозри. Таке рішення було прийнято 27 березня під час суду у справі чорношкірого німця, у якого поліцейські зажадали документи, мотивувавши свої дії тільки кольором його шкіри.

Поліція звернула увагу на чоловіка в поїзді, бо він виглядав, як іноземець. Вони вирішили перевірити його документи, щоб переконатися, чи не в'їхав він у Німеччину незаконно. Однак чоловік відмовився підкорятися і заявив, що не зробив нічого протизаконного. Поліції довелося застосувати силу, чоловіка обшукали і відвезли до відділку. Тільки там, побачивши водійські права, вони зрозуміли, що затримали громадянина Німеччини.

Чоловік звернувся в суд, звинувативши поліцію в расовій дискримінації. Проте суд став на сторону правоохоронців і визначив, що на певних ділянках поліція має право проводити контроль тільки на підставі висновків, зроблених за зовнішністю.

Слід зазначити, що до таких ділянок відносяться, зокрема, місця, які часто використовуються нелегалами для проникнення на територію Німеччини.

Представник "Ініціативи чорношкірих німців" Тахир Делла заявив, що така поведінка поліції незаконна. За його словами, людям, у зовнішності яких відчуваються іноземне коріння, і без того дістається від поліції більше, ніж білим.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2969
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація