Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний Іванющенко подав до суду на нардепа від "БПП"

Він обурився, що Лещенко назвав його "смотрящим" часів Януковича.

Бізнесмен Юрій Іванющенко подав до суду на депутата фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенко.

Про це нардеп заявив на брифінгу в Українському кризовому центрі, передає Українська правда.

"Іванющенко подав до Печерського районного суду Києва на мене, вимагаючи вибачення, спростування за те, що його було названо "смотрящим" за державними підприємствами в часи Януковича, і за те, що він займався організацією "тітушек" на Майдані", – сказав Лещенко.

"Іванющенко навіть замовив експертизу цих слів – Інститут мовознавства імені Потебні підтвердив, що ці слова ображають честь та гідність Іванющенка. Отримавши цей висновок, він пішов у суд і вимагає сатисфакції", – розповів депутат.

"Ця справа за позовом до мене потрапила до судді Ірини Литвинової. І до цієї ж судді потрапив позов Іванющенка до інших людей, які викривають його діяльність. Саме суддя Литвинова якийсь час тому винесла неправосудне рішення про закриття справи Галини Шепелевої, дружини бізнес-партнера Іванющенка Олександра Шепелєва, в офісі якого на Рильському провулку базувався Юра Єнакіївський у часи Януковича", – сказав Лещенко.

Він вважає, що це все ланки одного ланцюга, який свідчить про "реабілітацію Іванющенка".

Розгляд позову бізнесмена до Лещенка у Печерському суді Києва заплановано на 9 червня, уточнив депутат.

"Загалом Іванющенко подав три позови проти трьох депутатів. І два з них дивним чином потрапили до судді Ірини Литвинової", – зазначив він.

Також сьогодні, 7 червня, народний депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що Інтерпол зняв з міжнародного розшуку близького соратника екс-президента Віктора Януковича Юрія ІванющенкаДепутат заявив, що українським судом була видана санкція на арешт Іванющенка, що стала підставою для оголошення Інтерполом розшуку. Лещенко переконує, що Іванющенко "знайшов спільників у владі", які допомогли йому.

Водночас, згідно із заявою МВС, Юрія Іванющенка не знімали з розшуку, а в базах Інтерполу змінили його статус на розшук з метою встановлення місця його перебування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції