Табачник розповів, як Пшонка назвав Завадського "п*даром"

Дата публікації
Перегляди
9127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Табачник розповів, як Пшонка назвав Завадського "п*даром"

Ян Табачник не вважає Завадського конкурентом / Фото: Главред

Відомий акордеоніст і депутат заперечує, що є замовником справи проти Завадського.

Відомого акордеоніста, депутата від Партії регіонів Яна Табачника підозрюють у замовленні справи проти його колеги по цеху, музиканта Ігоря Завадського.

Мати одного з учнів Завадського Наталія Снігерьова, яка тісно спілкувалася з акордеоністом, зізналася програмі "Гроші", що, зі слів Ігоря, погрожували йому саме люди Яна Табачника.

Натомість Ян Табачник всі звинувачення категорично заперечує. За його словами, він Завадського ніколи не вважав серйозним конкурентом. "Я взагалі цієї людини не знаю. Завадський постійно намагається зі мною змагатись. Хто там хоче зі мною змагатись, про що ви говорите?! Це смішно", - каже Табачник.

Музикант каже, що в музичних колах давно ходять чутки про нестандартні сексуальні вподобання Завадського.

"Я можу просто сказати: я б йому просто відбив би голову, якби він підійшов до моїх синів. Це однозначно. Я розмовляв з генеральним прокурором. Я прийшов до нього, це було якраз на другий день після арешту. А він мені каже: "Ти мені скажи, ти випадково не прийшов захищати (дослівно) цього п*дара?", - розповів акордеоніст.

Нагадаємо, відомого акордеоніста, лауреата міжнародних премій Ігоря Завадського 25 березня 2012 року затримали за звинуваченням у розбещенні малолітніх хлопчиків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація