Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп відмовився від ідеї проводити саміт G7 у своєму гольф-клубі

Trump National Doral не більше не розглядають для проведення зустрічі лідерів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не проводитиме зустріч лідерів "Великої сімки" в гольф-клубі.

Про це він написав у своєму Twitter 19 жовтня.

Трамп розповів, що передумати його змусила критика ЗМІ та політичних опонентів.

"Я вважав, що роблю щось гарне для нашої країни, використовуючи Trump National Doral у Маямі для проведення зустрічі лідерів G7… Я оголосив, що зроблю це без прибутку, якщо це буде дозволено законом, безкоштовно для США. Але, як завжди, ворожі ЗМІ та їхні демократичні партнери зійшли з розуму", - написав він.

Американський президент додав,  що через "божевілля та ворожнечу ЗМІ та демократів, більше не будуть розглядати Trump National Doral як місце проведення саміту G7 та почнуть пошук іншого місця, можливо це буде Кемп-Девід".

Нагадаємо, що Дональд Трамп раніше запропонував провести наступний саміт "Великої сімки" у своєму гольф-клубі Trump National Doral Miami Golf Resort у штаті Маямі.

У Штатах розглядали 12 різних локацій, та саме президентський гольф-клуб здався їм найбільш підходящим місцем. Керівник апарату Білого дому Мік Малвані наголосив: від проведення цього заходу Трамп прибуток не отримає, бо ж здаватиме гольф-клуб за собівартість.

Відео Трамп запрошує: наступний саміт G7 проведуть у гольф-клубі президента  США

У Штатах розглядали 12 різних локацій, та саме президентський гольф-клуб здався їм найбільш підходящим місцем. Зустріч лідерів Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії та США запланована на 10-12 червня 2020 року.  

Трамп запрошує: наступний саміт G7 проведуть у гольф-клубі президента  США

Залиште свій коментар

Вибір редакції