Ющенко не знає, як йому потрапити до Верховної ради

Дата публікації
Перегляди
3145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ющенко не знає, як йому потрапити до Верховної ради

Ющенко заявляв про бажання увійти до партійного списку / Фото: Офіційний сайт Президента України

У членів "Нашої України" немає чіткої відповіді, чи буде їхній лідер балотуватися по мажоритарці або партійним списком.

Рішення про приєднання партії "Наша України" до об'єднаної опозиції було погоджено з її лідером Віктором Ющенком. Про це "КП" повідомив народний депутат Володимир В'язівський.

"Ми ще на з'їзді партії прийняли рішення, що" Наша Україна" увійде до Комітету опору диктатурі і буде спільно з іншими опозиційними партіями узгоджувати кандидатів в єдиний список по мажоритарних округах. Віктор Андрійович спочатку підтримував цю ідею і позиціонував себе, як прихильник об'єднавчих процесів", - сказав В'язівський.

У світлі останнього рішення Конституційного Суду (про заборону подвійного балотування) депутат не зміг дати чіткої відповіді, як планує балотуватися в парламент Віктор Ющенко.

"У нас сьогодні не було зустрічі з Ющенком, тому складно сказати, яке остаточне рішення він прийняв. Раніше озвучувалися різні версії. Загальне партійне рішення, що люди, які були при владі мають йти по мажоритарних округах. Сам же Віктор Андрійович публічно заявляв про бажання увійти до партійного списку", - розповів Володимир Михайлович.

Нагадаємо, 10 квітня Конституційний суд України оприлюднив своє рішення, що норма закону "Про вибори народних депутатів" про подвійне балотування (одночасно по мажоритарці і партійним спискам) суперечить Конституції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація