Англія - Польща - 2:0. Британці їдуть на ЧС-2014

22:00 Англія - Польща / Фото: dailymail.co.uk

Онлайн-коментар матчу одинадцятого туру відбірного турніру на ЧС-2014 між збірними Англії та Польщі.

20. Собєх

90+2 фінальний свисток сповістив про вихід британців на Мундіаль-2014!
89' "Уемблі" святкує, а Україна гратиме стикові матчі
88' Англія їде на чемпіонат світу. Джеррард виграв боротьбу у захисника і перекинув м'яч через Щенсни - 2:0
87' багато браку роблять поляки в атаці
86' нервують англійські вболівальники
85' Глік з лівого флангу виконує подачу на ворота, але Харт ловить м'яч
83' всією командою обороняються англійці
81' десять хвилин залишається у поляків
80'  Ο Вейн Руні - зірвав небезпечну атаку поляків в центрі поля
78' сильний удар Старріджа з 10-ти метрів і Щенсни витягнув м'яч з-під поперечини. Кутовий англійці розіграли невдало
77'  Ο Артур Енджейчик - притримав Старріджа
76'  Ο Френк Лемпард - зірвав небезпечну атаку поляків
76' 15 хвилин залишається у поляків
75' Руні подає кутовий зліва. Виконав невдалий навіс
73' штрафний заробили англійці справа. Бейнс подає, але Уелбек б'є в сторону від воріт
70' англійці забули про атаку, граючи другим номером
67' підступний удар Руні з-за меж штрафного - Щенсни у стрибку відбиває м'яч
66' варто відзначити неймовірну підтримку фанатів "Кадри", які женуть свою команду в атаку. На "Уемблі" присутні понад 10 тисяч поляків
65' продовжують поляки шукати щастя біля воріт Харта
64' відповідь англійців - Таунсенд б'є в руки Щенсни
63' Собота прострілив з лівого флангу на Левандовського, але Роберту завадили нанести удар
60' Левандовськи вирвався сам на сам з Хартом, але воротар відбив удар нападника впритул
57' тим часом, Україна забила п'ятий гол у ворота санмаринців
55' Бейнс виконав простріл з правого флангу і Криховяк ледве не зрізав м'яч у власні ворота
55' віддали англійці ініціативу супернику
54' Войтковяк не дотягнувся до м'яча після класного пасу з глибини поля
51' після подачі кутового Кахілл бив у ближню дев'ятку, але Щенсни відбив удар
47' серія кутових біля воріт англійців закінчилась потужним ударом Кліха повз ворота
46' супершанс для поляків. Кліх б'є після прострілу справа, але Кахілл у відчайдушному підкаті вибив м'яч на кутовий
45' арбітр, не додавши ні секунди, відправив команди на перерву. Відпочинемо 15 хвилин
44' Левандовськи віддав пас на Соботу, а той зрівняв рахунок. Арбітр свистить офсайд. Повтор показує, що поляк був на лінії з оборонцем "левів"
42' такий результат відправляє Україну у стикові матчі
41' і все таки англійці забили. Бейнс зробив класну подачу з лівого флангу на лінію воротарського, а Руні головою відправив м'яч у правий кут. На жаль, 1:0
40' взяли гості м'яч під свій контроль
38' два кутових подали англійці зліва, але обидва рази повітря вигравали поляки
36' притисли англійці поляків до воріт, проте гості впевнено обороняються
35' бравіссімо Щенсни. Воротар вчасно вийшов з воріт, перехопивши пас на Старріджа
34' дальній удар Старріджа низом - повз ворота
31' фантастика! Після розіграшу корнера Уелбек з кількох метрів не влучив у ворота
30' небезпечний простріл з лівого флангу на Старріджа, але польський захисник у відчайдушному підкаті вибив м'яч на кутовий
29' Межеєвськи виконав кутовий справа. Левандовськи б'є головою у падінні - повз ворота
27' могутній удар Таунсенда з 25-ти метрів і поляків рятує поперечка. На добиванні Старрідж і суперсейв робить Щенсни
24' захисники загубили у штрафному майданчику Старріджа. Але той не зміг завдати удар, заплутавшись в ногах
22' Джеррард виконує кутовий справа. Поляки організували контру. Левандовськи вирвався на ідеальну ударну позицію і не влучив у ворота з 10 метрів
21' Джеррард небезпечно виконав штрафний зліва - Смоллінг не дотягнувся до м'яча
20' тим часом, Україна перемагає Сан-Марино з рахунком 2:0
19' Смоллінг ледве не зніс Соботу на лівому фланзі. Поляки виконуватимуть штрафний. Межеєвськи виконав невдалу подачу
16' розіграли англійці штрафний зліва. Поляки не дали пробити по воротах
14' момент у поляків - Собота отримав м'яч зліва і пробив поруч зі стійкою
12' удар Левандовського - англійців рятує рикошет
10' гостра відповідь британців. Таунсенд приклався до м'яча з лінії штрафного. Щенсни робить сейв. Добивання Уелбека неточне
9' Левандовськи б'є метрів з 15-ти - Харт забирає м'яч в руки
8' атака англійців лівим флангом - захисник випередив Уелбека і буде кутовий
7' поляки провели атаку по центру. Левандовськи пішов на двох суперників, але віддав неточний пас на Блащиковського
6' поляки нав'язали дуже запеклу боротьбу британцям зі стартових хвилин. У британців нічого не виходить в атаці
2' атака поляків правим флангом закінчується ударом від воріт. Не зміг Левандовськи зачепитися за м'яч
08:38 якщо ж англійці сьогодні переможуть, то Україна гратиме у плей-офф раунді
08:38 результат матчу є важливим для збірної України. Якщо поляки не програють на "Уемблі", то перше місце в групі Н і пряма путівка на чемпіонат світу-2014 дістануться Україні
08:38 сьогодні у Лондоні збірна Англії приймає Польщу