Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ділки підняли на "договірняках" ПФК "Суми" близько 10 мільйонів євро

Довічну дискваліфікацію отримали п'ятеро осіб.

Минулого тижня ПФК "Суми" був позбавлений професійного статусу через участь в договірних матчах.

За словами голови Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранки, на "договорняках" за участю клубу різними особами було зароблено близько 10 мільйонів євро.

Сумчани протягом 1,5 року брали участь в договірних матчах і за цей час зіграли близько 30 матчів з "потрібним" результатом.

"Суми" займалися двома видами фіксованих матчів - підкуп арбітрів або суперника. Після цього робили ставки на свою перемогу. Фактично це була інвестиція. Тоді "Суми" вигравали, а ставка приносила прибуток.

Однак, коли не платили арбітрам і поступалися, то грали проти себе на контору. Керівники клубу просто робили гроші на цьому. Тобто, "Суми" заробляли і на своїх перемогах, і на своїх поразках, - розповів Баранка "Великому футболу".

Ставки робили і в Україні, і за кордоном, але в більшості випадків це відбувалося на азіатських букмекерських ринках.

За інформацією "Профутболу" пожиттєву дискваліфікацію отримав екс-президент клубу Ростислав Козар (передавав гроші арбітру матчу "Волинь" - "Суми"), а також четверо гравців: Єгор Луговий, Олег Давидов, Сергій Гаращенков та Тарас Дурай.

пфк суми довічно дискваліфіковані гравці

Восени у "Сумах" змінилося керівництво, тренерський штаб та усі футболісти. Вболівальники сподівалися, що покарають причетних осіб, а не сам клуб, однак дворічний шлейф "договірняків" навряд дозволить змінити вердикт.

ВідеоПаразитували на футболі: кілька гравців ФК Суми отримали пожиттєву дискваліфікацію

Профутбол ділиться ексклюзивними підсумками боротьби із договірними матчами в українському футболі. Зокрема, щодо рішення КДК стосовно гравців Фк Суми, що брали участь у переговорах щодо матчу із фіксованим результатом. Хто отримав пожиттєву дискваліфікацію - дивіться в сюжеті.  

Паразитували на футболі: кілька гравців ФК Суми отримали пожиттєву дискваліфікацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції