Львів з оркестром довів до сліз олімпійську чемпіонку Шемякіну

Дата публікації
Перегляди
4744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Львів з оркестром довів до сліз олімпійську чемпіонку Шемякіну

Яну Шемякіну зустрічають у Львові / Фото: zik.ua

Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна планує відпочити, вийти заміж та відсвяткувати входини.

В Україні продовжують шанувати тих, хто вже здобув перемогу на ХХХ Літніх Олімпійських іграх. Фехтувальниці Яні Шемякіній в рідному Львові влаштували такий урочистий прийом, що золота шпага України не змогла стримати сліз, йдеться у сюжеті ТСН-Особливе.

Олімпійська чемпіонка повернулася додому у звичайному купе на потязі "Київ - Львів". На пероні її зустрічали кілька десятків людей - вболівальники, друзі, представники влади і дівчата з короваєм в супроводі оркестру. Їй вручили багато квітів та синьо-жовті повітряні кульки.

Олімпійська чемпіонка зізналася, що такого вшанування у рідному Львові вона не чекала.

"Якась стала сентиментальна, не справжня спортсменка, треба бути сильною, але стільки емоцій, це все від радості", - сказала Яна, додавши, що до слави і визнання вона ще не звикла і кожного разу розчулюється, коли їй висловлюють захоплення.

"Десь до 12 ночі приходили всі провідники поїзда, всім я писала і всі фотографувались із мною. Згодом прийшов провідник якогось вагона і каже, я теж був спортсменом, стоїть і плаче, каже я коли бачив поєдинок за перше місце  в мене сльози були", - зізналася чемпіонка.

З вокзалу до рідного дому олімпійську чемпіонку везли екскурсійним диво-бусом. Біля дому чекають на неї вже чекали батьки.

"Я ще досі не можу до себе прийти, мені здається, що то сон, прокидаєшся, такий дуже приємний сон", - сказала Ірина, мама Яни.

"Яна з тих людей, які наполегливо йдуть до своєї цілі. І Богу дякувати, зробила це", - зазначив Володимир Шемякін, батько Яночки.

Зауважимо, що олімпійська чемпіонка мешкає з батьками у комуналці і досі ділить диван із сестрою, а тепер ще й з племінницею.

Однак коли Яна їхала у Лондон, міський голова Львова пообіцяв -  привезеш "золото", отримаєш квартиру.

Та яке житло отримає Яна, вона поки що не знає. Але її друзі і рідні сподіваються, що це буде гідна нагорода за олімпійську медаль.

Наступна публікація