Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Машу Фокіну "кинули" на пару тисяч "люди" Білана

Зірки теж страждають від аферистів.

Україною роз'їжджають шахраї, що представляються продюсерами Діми Білана і намагаються зідрати гроші з українських артистів, йдеться в сюжеті ТСН.Особливе.

Молода співачка Маша Фокіна й досі не може прийти до тями. Кілька днів тому їй подзвонили двоє чоловіків і запропонували знятися в кліпі самого Діми Білана. Зустріч для обговорення контракту призначили у дорогому ресторані.

"Я приїхала побачила вже досить п'яних мужиків. Стіл ломився від закусок і напоїв. Я випила сік, з'їла салат", - розповідає Маша.

Столична тусівниця каже - чоловіки мали пристойний вигляд і, навіть, дали їй свої візитівки. Але коли вона попросила їх показати попередні музичні роботи, вони відійшли нібито по ноутбук і... зникли!

"Приносять рахунок, а там більше 4000! Я говорю, що не збираюся за це все платити!", - розповідає співачка.

Відео спілкування Фокіної із персоналом ресторану пізніше з'явилося в Інтернеті. Щоб не сваритися з улюбленим закладом, співачка таки сама сплатила рахунок, у якому її був лише фреш і салат.

Равіль Ганзієв, компанія М'юзик Менеджмент - такі дані вказані на візитівці, що залишили шахраї. Та цей телефон не відповідає, а в Інтернеті жодної інформації.

Співачка Алоїз, колишня солістка гурту Гірчиця - Равіля Ганзієва не знає. З того самого номера їй дзвонив Ігор Белсон. Їй теж пропонували участь у кліпі російського мачо.

За даними ТСН.Особливе, псевдо-представники Білана дзвонили Світлані Лободі, Тіні Кароль, Олені Вінницькій. Але попоїсти шахраям вдалося лише коштом шоумена Ігоря Посипайка, який мав "запрошення" на зйомки у кліпі Жанни Фріске.

Сам Діма Білан довго не хотів коментувати ситуацію з дурисвітами, які використовують його ім'я, але для ТСН.Особливе робить виняток.

"Я зазвичай не реагую на подібні випади, але оскільки мене останнім часом дуже багато пов'язує з Україною, хотів би сказати, що я не маю відношення до цих людей", - заявив співак.

Переможець Євробачення-2008 наголошує - найближчим часом жодних дуетів не планує. І радить українським зіркам - не годувати аферистів.

Відео Україною роз'їжджають шахраї, які видають себе за продюсерів Діми Білана

Залиште свій коментар

Вибір редакції