Перейти до змісту
Нобелівську премію миру отримала Світова продовольча програма

Програма докладає зусиль до боротьби з голодом у світі.

9 жовтня Нобелівську премії миру присудили Світовій продовольчій програмі за зусилля у боротьбі з голодом, внесок у покращення умов для миру в районах, що постраждали від конфліктів, та роль у запобігання використанню голоду як зброї у війнах та конфліктах.

Нобелівська премія миру 2020
Twitter/The Nobel Prize

Світова продовольча програма - найбільша у світі гуманітарна організація, яка займається боротьбою з голодом та сприяє продовольчій безпеці. 2019 року вона допомогла понад 100 мільйонам людей у 88 країнах.

Наголошується, що пандемія коронавірусу спричинила стрімке зростання жертв голоду в світі. 

Нобелівська премія 2020 року передбачає винагороду в 10 млн шведських крон — близько 1,1 млн доларів.

На тлі пандемії коронавірусу ухвалили рішення не проводити традиційну грудневу церемонію вручення Нобелівських премій в Стокгольмі з особистою участю лауреатів. Замість неї відбудеться телевізійна церемонія, під час якої будуть онлайн-включення з різних країн світу. Церемонію скасували вперше від 1944 року, коли премії не вручали через Другу світову війну.

Минулого року Нобелівську премію миру отримав прем'єр Ефіопії Абій Ахмед Алі. Його нагородили за його зусилля щодо досягнення миру та міжнародного співробітництва, зокрема за рішучу ініціативу щодо врегулювання прикордонного конфлікту із сусідньою Еритреєю.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин