Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ображений Ромні назвав половину американців нахлібниками

Ролик в інтернеті обернувся новим скандалом в американській президентській гонці.

В Інтернеті з'явився зроблений прихованою камерою запис виступу кандидата від республіканців перед спонсорами. Ромні, ймовірно, занадто відверто висловив усе, що думає про прихильників Обами - тобто про половину американських виборців.

Він відверто висловив усе, що думає про нинішніх прихильників Барака Обами, тобто про майже половину населення Сполучених Штатів: "47% американців будуть голосувати за Обаму у будь-якому випадку, і я знаю, хто це. Це ті, хто сидить на шиї у держави і вважає, що хтось має нести за них відповідальність, оплачувати їх медстраховки, їжу, рахунки за будинки, все що завгодно. Це ті, хто не платить податок на доходи, і, звичайно, вони хочуть, щоб такий податок багаті платили. Але моя робота - не піклуватися про таких людей".

Запис з'явився в Мережі в непростий для Ромні час. Він відстає від свого основного конкурента Обами на кілька відсотків. У штабі демократів "відеобомбу" вже прокоментували, відзначивши, що "досить складно бути президентом Сполучених Штатів, якщо ти презирливо списав з рахунків разом половину нації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції