Одних тільки санкцій недостатньо, щоб зупинити план Путіна - Forbes

Президент Трамп повинен прийняти до уваги слова віце-президента Пенси, і більш відкрито підтримати європейських союзників перед обличчям кризи, яка зростає. 

Президент США Дональд Трамп нарешті виступив проти Росії. У середу вранці, 2 серпня, президент затвердив нові санкції проти Росії та інших країн, які вважаються загрозою для Сполучених Штатів.

Про це пише Даг Шон у статті "Одних тільки санкцій недостатньо, щоб зупинити план Путіна", опублікованій на сайті видання Forbes.

Крім положень, що обмежують його владу щодо зовнішньої політики, які він розкритикував, президент Трамп оголосив, що він "підписує цей законопроект заради національної єдності", оскільки законопроект "відображає волю американського народу, який хоче бачити, як Росія робить кроки для поліпшення відносин із Сполученими Штатами".Передчуваючи такий крок президента Трампа, президент Росії Володимир Путін наказав США негайно відкликати з Росії 755 дипломатів.

Прийшов час президенту Трампу і Конгресу працювати разом, щоб зробити більш рішучі дії. Путін, очевидно, вважає, що ці нові санкції завдадуть шкоди російській економіці, і, не вагаючись, прийняв відповідні заходи. США потребують реальної стратегії протидії Росії.

Незважаючи на чутки про те, що президент Трамп вирішив звільнити Мюллера за його розслідування не тільки щодо кампанії Трампа, але і фінансів президента, і його ділової імперії, його переконали. Однак, санкцій, які затвердив Трамп, недостатньо для скасування проведеного розслідування.

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії

Поки Вашингтон продовжує сваритися, президент Путін реалізує свій план щодо розділення Заходу і знищення НАТО. Найбільша загроза, з якою ми стикаємося, - це пересування військ Росії. Згідно з недавніми повідомленнями, Росія направляє близько 100 000 військовослужбовців на межі НАТО для військових навчань. Російська танкова армія, що нараховує 800 одиниць, перевищує загальну кількість танкових підрозділів НАТО в країнах Балтії.

У разі першого удару з боку росіян, наші сили були б легко відкинуті, і настав час нашому керівництву серйозно поставитися до цього.

Саме зараз віце-президент Майк Пенс, що перебуває в Європі, запевняє наших союзників, кажучи їм "ми з вами", всього через кілька тижнів після того, як президент Трамп остаточно погодився дотримуватися статті 5 статуту НАТО.Віце-президент Пенс також зміцнив позицію адміністрації, заявивши: "Ми очікуємо, що поведінка Росії зміниться".

Президент Трамп повинен прийняти до уваги слова віце-президента Пенса і більш відкрито підтримати європейських союзників перед обличчям кризи, яка зростає. 

Військові навчання Росії в Балтійському регіоні є кричущим виразом демонстрації сили Росії і нагадуванням про їхню військову силу.

Але санкцій проти Росії недостатньо, щоб зупинити основний план Путіна.

Найбільше занепокоєння викликає нездатність НАТО мобілізувати сили одночасно на двох фронтах, оскільки Росія безпосередньо загрожує як Польщі, так і країнам Балтії.

ВідеоТрамп таки підписав закон про посилення санкцій проти РФРаніше в цьому році Сполучені Штати дозволили здійснювати міжнародний моніторинг своїх військових навчань через Exercise Saber Guardian. Підозріло, що Росія не дозволила таке спостереження.

Ці навчання проводяться в рамках підготовки до потенційного конфлікту між Росією і НАТО. Крайнє занепокоєння викликає той факт, що Росія відмовляється брати участь, оскільки тепер у них є доступ до навчань Сполучених Штатів, але у нас немає доступу до їхніх. 

Це серйозний стратегічний недолік для Сполучених Штатів і ще одна ознака того, що Путін зміцнює позиції на Заході, що дуже нагадує військове минуле Росії.

Такий розвиток подій більш традиційний, ніж"гібридні війни" – звичайні, несиметричні і кібер-війни, - в яких Росія брала участь останніми роками.

З танковими підрозділами генеральний план Путіна став на один крок ближче до завершення. Нові санкції – хороший перший крок, але США мають співпрацювати зі своїми союзниками, щоб продовжувати наносити шкоду Росії у фінансовому відношенні, і призупинити швидку військову експансію Росії.

Успішно розділяючи нашу країну політично, і тепер, готуючись до можливої війни, Путін отримує перевагу.

Залиште свій коментар