Трамп звинуватив Конгрес у погіршенні стосунків із РФ

За словами Трампа, стосунки США і Росії перебувають у "небезпечно низькій точці". 

Президент США Дональд Трамп заявив, що відносини між Вашингтоном і Москвою перебувають в "небезпечно низькій точці".

Про це він написав у своєму Twitter.

Своєю чергою, у цьому Трамп звинуватив Конгрес.

"Наші відносини з Росією перебувають у найбільш низькій - небезпечно низькій - точці за весь час. Подякуйте за це Конгресу, це ті ж самі люди, які до цього часу не можуть нам дати закон про охорону здоров'я!" - написав Трамп.

Нагадаємо, президент США  Дональд Трамп підписав санкційний законопроект щодо запровадження антиросійських санкцій. Про це повідомляє Bloomberg. Документ не лише вводить обмежувальні заходи, але і обмежує можливості Трампа послабити санкції проти Москви, повідомив чиновник Білого дому.

Ще до затвердження санкцій російський президент Володимир Путін відповів США на нові санкції, які Конгрес схвалив через російське втручання у виборі президента США в 2016 році,  а також анексію Криму та агресію в Сирії. 

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії

27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву проголосували 98 американських сенаторів, проти - лише двоє. Раніше, так само переконливо, санкції підтримали і в палаті представників. 

У відповідь 28 липня РФ оголосила що з 1-го серпня припиняє використання посольством США в Росії всіх складських приміщень у Москві і дачі в Срібному бору і закликала США зменшити кількість спіробітників дипвідомств на російські територій до 455. 

Залиште свій коментар