Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокремлівського депутата Європарламенту звинувачують у шпигунстві

Прокуратура не виключає його співпрацю із спецслужбами РФ.

Прокуратура Угорщини висунула звинувачення в шпигунстві проти ЄС прокремлівському депутатові Європарламенту Белі Ковачу з партії Йоббік, пише видання 444.hu.

Зазначається, що депутата звинувачують у тому, що він працевлаштовував людей до Європарламенту за великі хабарі.

Наголошується також, що про перші підозри йому було повідомлено ще 2014 року, однак він все одно продовжував працювати та вів свою шпигунську діяльність, спрямовану на підрив європейських інститутів.

Поки що не повідомили, у зв’язках з якою країною підозрюють Ковача. Але раніше угорська влада вже цікавилася його тісною співпрацею із Кремлем. За інформацією слідства, він ще від 2010 року контактував з російськими спецслужбами.

Окрім того, Ковач був так званим "спостерігачем" на незаконному "референдумі" в окупованому Криму 2014 року, після того, як півострів анексувала Росія.

Наразі Європарламент позбавив Ковача недоторканності, а прокуратура вже почала розслідування.

Нагадаємо, останнім часом значно погіршилися відносини між Україною та Білоруссю. Наразі дві сусідки стали заручниками "шпигунського скандалу".  Днями українське Міністерство закордонних справ вислало з країни першого секретаря посольства Білорусі в Україні. Такий крок став "дзеркальною відповіддю" на оголошення персоною нон ґрата в Білорусі радника посольства України в цій країні Ігоря Скворцова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції