У Британії попередили теракт на Лондонській фондовій біржі

Дата публікації
Перегляди
1341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Британії попередили теракт на Лондонській фондовій біржі

Чотири британця намагалися підірвати Лондонську фондову біржу

Мохаммед Чоудхурі, Шах Рахман, Гурукант Десаї і Абдул Міах також хотіли влаштувати вибухи на ряді інших важливих об'єктів.

У Лондоні четверо британців зізналися в підготовці теракту на Лондонській фондовій біржі.

Як повідомляється, зізнання були зроблені 1 лютого в ході засідання Вуліджского суду Корони в Лондоні.

Слідство з'ясувало, що підозрювані Мохаммед Чоудхурі, Шах Рахман, Гурукант Десаї і Абдул Міах також хотіли влаштувати вибухи на ряді інших важливих об'єктів у столиці Великобританії.

У будинку одного із заарештованих знайшли ​​записку з адресами, де крім біржі були вказані будинок мера Лондона Бориса Джонсона, посольство США і будинки двох рабинів.

У Рахмана поліція знайшла видання "Аль-Каїди" Inspire, в якому була стаття під заголовком "Зроби бомбу на маминій кухні".

Згідно з матеріалами звинувачення, підозрювані не встигли виготовити вибуховий пристрій і визначитися з тим, яким саме чином будуть проведені вибухи. Припускається, що британці могли спробувати повторити сценарій теракту в Мумбаї в 2008 році.

В ході того ж судового засідання ще п'ятеро британців, проти яких висунуті аналогічні звинувачення, зізналися в менш тяжких злочинах, пов'язаних з тероризмом. Вирок підозрюваним буде винесено наступного тижня.

Дев'ять британців, підозрюваних у підготовці терактів, були арештовані в різних містах Великобританії в ході рейду, який британська поліція назвала найбільшим за два роки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1341
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація