У США вчителі вимагають не відкривати школи у вересні

У США вчителі вимагають не відкривати школи у вересні

Причина - висока захворюваність на коронавірус.

Сполученими Штатами Америки прокотилась хвиля вчительських мітингів. Освітяни просять навчатися дистанційно і не відкривати школи у вересні.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Найбільше людей зібралось у Чикаго та Нью-Йорку. Освітяни кажуть, що з огляду на епідемічну ситуацію у США, повертатись до звичного режиму навчання може бути небезпечно. До того ж профспілки вчителів вимагають, аби влада американських мегаполісів забезпечила учнів та педагогів швидкісним інтернетом і технічними засобами для дистанційних уроків. 

Наразі у США виявили понад 4 мільйони 800 тисяч заражень – це найвищий показник у світі. Загалом на планеті понад 18 мільйонів випадків коронавірусу.

Відео У США вчителі мітингують проти відкриття шкіл у вересні

Навчати дистанційно і не відкривати школи у вересні - Сполученими штатами прокотилась хвиля вчительських мітингів. Найбільше людей зібралось у Чикаго та Нью-Йорку. Освітяни кажуть, з огляду на епідемічну ситуацію у США, повертатись до звичного режиму навчання може бути небезпечно. До того ж профспілки вчителів вимагають, аби влада американських мегаполісів забезпечила учнів та педагогів швидкісним інтернетом і технічними засобами для дистанційних уроків. Натепер у США виявили понад 4 мільйони 800 тисяч заражень, це найвищий показник у світі. Загалом на планеті понад 18 мільйонів випадків коронавірусу.

У США вчителі мітингують проти відкриття шкіл у вересні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин