У Європі запрацював Єврейський парламент

Дата публікації
Перегляди
2006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Європі запрацював Єврейський парламент

Фото: AFP

Ініціатором створення парламенту став українець, голова Єврейського європейського союзу Ігор Коломойський.

У Брюсселі відбулося перше засідання Європейського єврейського парламенту, повідомляє ТСН.

Рішення створити єдиний представницький орган ініціював Єврейський європейський союз під керівництвом українця Ігоря Коломойського. В інтернеті проголосували загалом понад 170 тисяч людей.

Європейський єврейський парламент збирається в центрі об"єднаної Європи, у Брюсселі в Європарламенті. На столах прапорці з понад 40-ка країн. Усього депутатів - 120, точно як в ізраїльському Кнесеті.

Членів новоствореного парламенту привітали європарламентарії, члени парламентів різних країн, представники найбільших єврейських громад Сполучених штатів.

Очільник Єврейського європейського союзу Ігор Коломойський вже зустрівся з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Бароззу.

"Сьогодні думали почати з вітань, був Бароззу, але євреї активний народ, з активною життєвою позицією, не упустили можливість задати незручні питання", - розповів Коломойський.

Рабина із Дніпропетровська попередили, що у Брюсселі є райони, де кіпу краще знімати. Шмуель Камінецький не розуміє, чому в Україні він вільно почувається євреєм, а в центрі Європи це може бути небезпечно. Ці та інші питання депутати нового парламенту будуть доносити європейцям разом.

Сьогодні парламент обрав оргкомітет, що підготує порядок денний наступного зібрання.

"Європейці побачили, що це не фікція, що він буде активним органом єврейського життя і принесе багато користі", - запевнив Коломойський.

У Брюсселі відбулося перше засідання Європейського єврейського парламенту

У Брюсселі відбулося перше засідання Європейського єврейського парламенту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація