В Індії 879 дітей отруїлися пігулками в школі

Школярам видали отруйні пігулки в рамках держпрограми боротьби з анемією.

В Індії діти масово отруїлися пігулками.

В Індії діти масово отруїлися пігулками. / © Фото EPA/UPG

В Індії в штаті Хар'яна 879 школярів отруїлися пігулками з фолієвою кистлотою, які їм видавали в школах.

Як повідомляє Zee News, фолієва кислота стимулює кровотворення та підвищує рівень еритроцитів і лейкоцитів у крові. У індійських школах їх роздавали дітям в рамках державної програми з боротьби з анемією.

Однак невдовзі після прийому препарату багатьом дітям стало зле, в них почали боліти животи і з'явилася нудота. Найбільше постраждалих від отруєння таблетками – в місті Гураон. Тут ними отруїлися 146 дітей.

Всім школярам вчасно надали медичну допомогу. Тож ніхто не загинув від отруєння. Всього пігулки роздали 1600 дітям. Причини масового отруєння наразі встановлюються.

Нагадаємо, що минулого тижня в індійській школі 22 дітей загинули через отруту в обіді.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie