Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google Maps підкаже туристам найсмачніші страви в ресторанах

Ця функція стала можливою завдяки відгукам людей з усього світу, які хочуть допомагати іншим, використовуючи Google Карти.

В додатку Google Maps, яким багато хто користується для побудови маршрутів, з'явилася нова функція. Відтепер програма не тільки вкаже шлях до хорошого закладу, але і порекомендує страви, на які варто звернути увагу. Про це йдеться на офіційному сайті компанії. 

Фото, еда телефон
unsplash.com

Нова функція створена на основі спеціального алгоритму, яка аналізує численні відгуки користувачів. Скористатися нею легко: потрібно відкрити ресторан в Google Maps, відкрити розділ розділ "Меню"- "Огляд" та серед списку обрати страву. 

Завдяки новій функції користувачі дізнаються, які страви у цьому ресторані припали до смаку більшості відвідувачів, — повідомляється в офіційному блогу компанії.

Фото, еда телефон
unsplash.com

Наразі функція доступна тільки для Android, але в найближчі місяці її додадуть користувачам iOS.

Нагадаємо, Netflix опублікував трейлер нового серіалу про вуличні страви в різних країнах.

ВідеоМій путівник. Коблеве - пташине царство, українське вино та найсмачніша уха

"Мій путівник" розпочинає нову мандрівку. Цього разу ми запрошуємо вас на курорт Коблеве/ Ви дізнаєтесь, що є у Коблевому такого, чого не мають найдорожчі курорти світу, і побачите справжнє пташине царство, а ще ми навчимо вас ловити місцевий рибний делікатес - бичків, та покажемо, як народжується українське вино.

Мій путівник. Коблеве - пташине царство, українське вино та найсмачніша уха

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції