Ryanair погрожує скоротити флот у країнах ЄС, якщо не скасують страйк

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ryanair погрожує скоротити флот у країнах ЄС, якщо не скасують страйк

Reuters

Кількість авіаперевезень можуть скоротити до Бельгії, Португалії та Іспанії.

У авіакомпанії Ryanair планують скоротити флот, який курсує до деяких країн ЄС. Насамперед скорочення торкнеться Бельгії, Португалії та Іспанії, де робітники обіцяють провести страйки 26-27 липня.

Одна із причин зменшення флоту, це скорочення прибутків за перший квартал 2018 року на майже 20 %, повідомляє прес-служба Ryanair.

"Наразі ми продовжуємо співпрацювати із льотчиками та провідницями у Європі, але при цьому готові до страйків у літній сезон. Ми не плануємо поступитися необґрунтованим вимогам, які можуть поставити під загрозу наші низькі тарифи або нашу високоефективну модель", - йдеться у заяві авіаперевізника.

Таким чином у Ryanair планують скоротити кількість рейсів до деяких країн Євросоюзу, якщо там не відмовляться від протестів, які підривають довіру клієнтів до лоукостера. Скорочення флоту та звільнення у компанії обіцяють на зимовий період, якщо ситуація із роботою проблемних аеропортів не зміниться.

У Ryanair пояснюють таку жорстку політику тим, що компанія проти підвищення тарифів на квитки, що призведе до зменшення кількості подорожувальників, які обирають перевізника. Крім того, ірландський дискаунтер і так скоротив свої доходи приблизно на 20 % через зниження тарифної ставки на 4 %.

Як повідомляється у прес-релізі авіаперевізника, його чистий прибуток за 3 місяці, що завершилися 30 червня 2018, впав до 318,5 млн євро від 397,1 млн євро за той же період роком раніше.

Нагадаємо, що "Бориспіль" узгодив усі рейси з Ryanair, звідки лоукостер відкриє майже 20 напрямків за нечуваними цінами. Так, вже з осені українці та іноземці зможуть скористатись послугами авіаперевізника.

Український аеропорт очолив європейський рейтинг - економічні новини

Український аеропорт очолив європейський рейтинг - економічні новини

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Наступна публікація